لایحه سند جامع رفاه اجتماعی بازهم در شورای شهر تهران رد شد

تهران- ایرنا- اعضای شورای شهر تهران در نشت امروز /سه‌شنبه/ خود برای دومین بار به لایحه سند جامع رفاه اجتماعی شهرداری تهران رای منفی دادند.

به گزارش ایرنا، رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران ضمن قرائت گزارش این کمیسیون گفت: لایحه سند جامع رفاه اجتماعی شهرداری در جلسه ۱۰۸ کمیسیون بررسی شد.

محمد جواد حق شناس افزود: بنابر گزارش کمیته اجتماعی، لایحه مذکور مورد بررسی قرار گرفت و نقطه نظرات به شهرداری تهران ارسال شد، اما در زمان مقرر هیچگونه پاسخی مبنی بر اعمال اصلاحات مورد نظر در کمیسیون دریافت نشد.  

وی اظهار داشت: با انقضای مدت زمان برنامه پنج‌ساله دوم، نظر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی رد لایحه مذکور بود که این موضوع در آن زمان مطرح شد و نظر اعضای شورا مبنی بر ارائه فرصتی دیگر به شهرداری بود.

به گفته حق شناس، اما از آن تاریخ بیش از یک سال می‌گذرد و متاسفانه به رغم پیگیری ها، کار به نتیجه نرسیده و برای دومین بار نظر ما رد لایحه ارسالی است.  

همچنین معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران نیز در دفاع از لایحه گفت: در آذرماه سال ۹۸ مقرر شد نظرات اصلاحی کمیسیون اعمال و سپس در صحن مطرح شود.

محمد رضا جوادی یگانه افزود: تلاش بر این شد که نظرات اعمال شود، اما ما تابع نظرات شورا هستیم و اگر اصلاحات ما نظر شورا را تامین نمی‌کند به نظر شورا عمل خواهیم کرد.  

 در ادامه کلیات این لایحه به رای گذاشته شد و اعضای شورای شهر تهران با ۱۶ رای موافق به نظر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مبنی بر رد لایحه مذکور رای مثبت دادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

سرخط اخبار استان‌ها