۱۵۰۰ بسته نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند مرکزی توزیع شد

اراک - ایرنا - مدیر کل بهزیستی استان مرکزی گفت: ۱۵۰۰ بسته نوشت افزار با توجه به تعامل خیران و شهروندان استان مرکزی در پویش پازل همدلی تهیه و بین دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی توزیع شد.

"زهرا امینی" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این اداره کل در راستای طرح ایران همدل، همزمان با سراسر کشور طرح‌های مختلفی را برای نیازمندان اجرا کرد که توانست سهم در نظر گرفته شده خود در طرح پازل همدلی به ارزش ۱۵۰۰سهم و به مبلغ ۱۵ میلیارد ریال برای تهیه نوشت افزار دانش آموزان مددجو را تکمیل کند.

وی با بیان اینکه این طرح با هدف تامین نیازهای تحصیلی دانش آموزان مددجوی این اداره کل وعدالت آموزشی  طراحی شده افزود: خیران و مردم نوع دوست استان مرکزی با خرید این پازل‌ها (ارزش هر پازل صد هزار ریال) به نفع دانش آموزان بهزیستی مشارکت کردند.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی افزود: استقبال از این طرح در استان مرکزی بسیار خوب بوده و خیران به عنوان یار و همراه سازمان بهزیستی در این پویش نقش پررنگی داشتند و امیدواریم که این اقدامات  خیرخواهانه ادامه داشته باشد.

امینی ادامه داد: این بسته ها شامل کوله پشتی دفتر، مداد، مدادرنگی، پرگار و خودکار به تفکیک مقطع تحصیلی تهیه شده که بین دانش آموزان استان توزیع می‌شود.

وی گفت: طرح پویش پازل همدلی برای تهیه و تامین نوشت افزار دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی از مهر امسال آغاز شده و حدود ۲ هزار و ۱۲۳دانش آموز تحت پوشش بهزیستی استان مرکزی هستند.

۶۵ هزار توانجو در استان مرکزی از خدمات بهزیستی استفاده می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها