علاقه مندی دانشگاه علوم پزشکی ایران  به همکاری با موسسه تحقیقاتی رازی

کرج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت که یکی از اهداف این دانشگاه همکاری با موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی و  بهره مندی از تجربیات این مجموعه برای انجام کاری مشترک در زمینه تولید واکسن کووید ۱۹ بوده است.

جلیل کوهپایه زاده روز سه شنبه در بازدید از موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در حصارک کرج  افزود: موسسه رازی دارای پیشینه طولانی در زمینه ساخت واکسن بوده و برهمین اساس با این مجموعه همکاری داریم .

کوهپایه زاده گفت: دانشگاه ها  براساس  رسالت خود موظف هستند به منظور تولید محصولات دانش بنیان و پاسخگویی به نیازهای جامعه با موسسات علمی – تولیدی در زمینه های مختلف تولید محصولات سلامت محور مشارکت کنند.

وی اظهار داشت داشت: به همین منظور یکی از اهداف دانشگاه علوم پزشکی ایران همکاری با موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی و بهره مندی از تجربیات این مجموعه برای انجام کاری مشترک در زمینه تولید واکسن کووید ۱۹ بوده و امید است که بتوانیم به عنوان بازوی باشگاهی در این مسیر ارزشمند نقشی ایفا کنیم.

موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی نزدیک به یک قرن است که در زمینه ساخت واکسن های انسانی و دامی در منطقه خاورمیانه فعالیت می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها