عملیات اجرایی ۴۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در کرمان آغاز شد

کرمان - ایرنا - عملیات اجرایی ساخت ۴۰ واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمان در قالب طرح "چهل قسیم" مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی امروز (سه‌شنبه) در این استان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، عملیات احداث واحدهای مسکونی طرح چهل قسیم در کرمان با شعار "مهربان دلها راهت را ادامه می‌دهیم"، در ادامه مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی طی توافقنامه چهار جانبه در راستانی اجرای گام دوم انقلاب آغاز شد و این واحدهای مسکونی به زوج‌های جوان و زنان سرپرست خانوار تعلق می گیرد.

همچنین در این آیین از نامه سال ۹۲ شهید مدافع حرم علی عظیمی برای حمایت مالی از این طرح رونمایی شد.

نقل است که شهید عظیمی در خواب حاج قاسم سلیمانی را دیده که در حال احداث این ساختمان برای مددجویان است و پس از آن، این ایده را مطرح کرده است. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان در حاشیه این آیین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: توفیقی نصیب شد در سالگرد شهادت سپهبد شهید سلیمانی و به نیابت از ایشان ۴۰ واحد مسکونی برای خانواده‌های تحت پوشش کلنگ زنی شود.

یحیی صادقی افزود: این طرح طی توافقنامه‌ای با همکاری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، کمیته امداد امام خمینی (ره)، موسسه خیران خاتم الانبیا (عج) و اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان اجرایی می‌شود.

وی اضافه کرد: عملیات اجرایی این ۴۰ واحد مسکونی پیش از دومین سالگرد سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به‌پایان خواهد رسید و تحویل خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) می‌شود.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه ۹۸، سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت و سردار حسین پورجعفری همراه کرمانی‌اش پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید و این روز در تقویم ملی به‌عنوان مقاومت نام‌گذاری شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها