خطیبی: فوتبالی‌ها می دانند چگونه این ورزش را اداره کنند

تهران- ایرنا- بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال و سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: حالا که فوتبالی‌ها می‌توانند به ریاست فدراسیون فوتبال برسند پس غیر فوتبالی‌ها بروند. فوتبالی‌ها خودشان می دانند چگونه این ورزش را اداره کنند.

به گزارش ایرنا، رسول خطیبی در مورد شکست تیمش برابر استقلال گفت: تماشاگران بازی زیبایی را نگاه کردند. در نیمه نخست کیفیت خوبی داشتیم و اگر از موقعیت‌هایمان استفاده کردیم اوضاع فرق می کرد. استقلال در این نیمه از تک موقعیتش استفاده کرد. در نیمه دوم هم برخی بازیکنان تعویضی ما خوب نبودند و استقلال از موقعیت استفاده کرد و توانست بازی را برد.

وی در مورد صحبت‌های مدیرعامل باشگاه آلومینیوم که گفته بود ممکن است این تیم از لیگ کنار بکشد، افزود: صحبت‌های مدیرعامل ما جدی است. این تیم ۲۰ سال زحمت و زجر کشید تا به لیگ برتر رسید. بیشترین ضربه داوری را ما کردیم و بیشترین سود داوری را ۲ تیم بالای جدول بردند.

سرمربی آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: بیشتر ناراحتی ما بابت داوری بازی با استقلال به این خاطر بود که در دقیقه یک و در نیمه دوم ۲ پنالتی ما گرفته نشد. اینکه یک داور از دریچه قدرت با تیم ما صحبت و از طرفی دیگر با حریف مهربانانه رفتار کند قابل قبول نیست. داور با بازیکنان ما و حریف فرق قائل می شد.  این درست نیست  که هم حق ما را می‌خورید و هم با بازیکنانمان رفتار بد می‌کنید.  

وی ادامه داد: هر کس از حق خودش دفاع نکند بزرگترین گناه را مرتکب شده است. اجازه هم نمی‌دهیم که هیچ کس این کار را انجام دهد.

خطیبی در مورد حضور فوتبالی‌ها در انتخابات فدراسیون فوتبال اضافه کرد: من در تمام رده های ملی کاپیتان بودم. آقایانی که در راس فوتبال با لابی‌گری آمدند بهتر است بروند. زمانی که علی کریمی، خداداد عزیزی بخواهند شرکت کنند آدم های غیر فوتبالی باید کنار بکشند. غیر فوتبالی‌ها از فوتبال دور شوند. مطمئن باشید فوتبالی‌ها بهتر از آقایان می‌توانند این ورزش را اداره کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

سرخط اخبار ورزش