سرمربی تیم مس رفسنجان: مستحق کسب یک امتیاز مقابل فولاد بودیم

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: تیم فولاد خوزستان موقعیت چندانی روی دروازه ما نداشت و معتقدم مستحق گرفتن یک امتیاز بودیم.

به گزارش ایرنا محمد ربیعی دوشنبه شب پس از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان در اهواز بیان کرد: به جواد نکونام و مجموعه تیم فولاد خسته نباشید می‌گویم و برای آنها در بازی‌های آسیایی آرزوی موفقیت می کنم. امروز به خوبی راه‌های نفوذ تیم فولاد را بستیم و در کل بازی، موقعیتی به فولاد ندادیم.

وی افزود: در نیمه اول و دوم موقعیت‌هایی داشتیم که تبدیل به گل نشد؛ در ادامه با یک اشتباه ساده گل خوردیم هر چند خط دفاع ما عملکرد قابل قبولی داشت و توانستیم تیم فولاد را کنترل کنیم.

سرمربی مس رفسنجان با بیان اینکه به همت بازیکنان مس توانستیم به گل برسیم گفت: با توجه به بازی‌های سختی که داشتیم سعی می‌کنیم روز به روز بهتر شویم و بازی با طراوتی ارایهه دهیم. خوشبختانه بازیکنان جایگزین خوب عمل کردند و توانستیم یک امتیاز بگیریم. 

وی در خصوص داوری این دیدار افزود: از تیم داوری گلایه‌ای ندارم فقط روی صحنه گل، بازیکنانم معتقدند خطا صورت گرفته که من آن را ندیدم. در کل به نکونام تبریک و تیم فولاد تبریک می‌گویم.

دیدار تیم‌های فولاد و مس رفسنجان که عصر دوشنبه در ورزشگاه شهدای فولاد در اهواز برگزار شد با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها