سه کتاب با موضوع سپهبد شهید سلیمانی توسط مس سرچشمه چاپ‌ می شود

کرمان - ایرنا - مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه از تدوین، چاپ‌ و نشر سه کتاب با موضوع ابعاد مختلف زندگی سپهبد شهید حاج قاسم‌ سلیمانی خبر داد.

به گزارش ایرنا، روح‌ الله ابوالهادی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت سالروز شهادت‌ سپهبد حاج‌ قاسم‌ سلیمانی افزود: طرح پژوهشی تدوین سه کتاب مربوط به ابعاد مختلف زندگی حاج‌ قاسم سلیمانی در دست‌ اقدام‌ است.
وی ادامه داد: این‌ طرح به نام  "طرح مطالعاتی و تولید چندرسانه‌ای بازخوانی نقش مردمی سردار شهید سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی " است که مجوز آن را از بنیاد مکتب شهید سلیمانی دریافت کردیم.
مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه بیان کرد: بر اساس این‌ طرح و با انجام‌ مطالعات میدانی و نیز  بررسی اسناد و مدارک موجود، سه کتاب با عناوین " سردار در روایت فرماندهان لشکر ثارالله"، " نقش سردار در تامین امنیت پایدار جنوب استان کرمان " و " نقش سردار در مدیریت بحران زلزله بم " توسط روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه تدوین و منتشر خواهد شد.
ابوالهادی همچنین به برنامه های گسترده ای که مجتمع مس سرچشمه در رابطه با شهادت  سپهبد شهید سلیمانی در هفته مقاومت در حال اجرا دارد نیز اشاره کرد و گفت: برای پاسداشت این‌ ایام پنج طرح ویژه بیلبورد بزرگ شهری در نقاط مختلف شهر رفسنجان و سرچشمه نصب شد.
وی ادامه داد: مجتمع مس سرچشمه در برگزاری دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی و محیطی سردار آسمانی که در سینما گلستان‌ امین رفسنجان برگزار شد حمایت های لازم‌ را داشته است.
ابوالهادی گفت: همچنین شرکت مس سرچشمه در این‌ ایام‌ مسابقه بزرگ کشوری حفظ قرآن سوره های مبارکه "صف و جمعه" به صورت مجازی برگزار کرده که نتایج آن در روزهای‌ آینده اعلام‌ می شود و برگزیدگان‌ با اهدای جوایز ارزنده ای از سوی مس سرچشمه تجلیل می شوند.
وی از برپایی نمایشگاه عکس از مراسم تشییع شهید سلیمانی در رفسنجان و ساخت ۲ فیلم مستند درباره این  شهید و نیز تولید سه نماهنگ از دیگر فعالیت‌ های روابط عمومی مس سرچشمه در هفته مقاومت خبر داد و گفت: همچنین در این‌ ایام ۲ اثر موسیقیایی حماسی و یک سرود با موضوع رشادت‌ های سردار سلیمانی و نیز تهیه و توزیع چند عنوان کتاب و  توزیع وصیت‌نامه شهید سلیمانی نیز انجام شده است.
مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه ادامه داد: برگزاری مسابقه رادیویی، چاپ و توزیع ۱۴هزار پوستر شهید سلیمانی در شهرهای سرچشمه، رفسنجان‌ و کرمان و همچنین توزیع ۱۰‌ هزار خوشبوکننده با تمثال شهید حاج‌ قاسم سلیمانی از دیگر اقدامات مجتمع مس سرچشمه است.
وی خاطرنشان‌ کرد: موکب شهدای صنعت مس در گلزار شهدای کرمان در جوار مزار شهید سلیمانی، از هفتم دی ماه مستقر شده و خدماتی از جمله توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده و پذیرایی زائران‌ شهدا را بر عهده دارد و تا ۱۸ دی ماه این‌موکب خدمت‌ رسانی می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها