طرح‌ سلامت الکترونیکی و سامانه جامع رفاه‌ ایرانیان اتفاق بزرگی بود

تهران - ایرنا - معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس‌جمهوری با بیان این که امروز روز مهمی برای دولت الکترونیک در ایران است، گفت: تحقق طرح‌هایی همچون «سلامت الکترونیکی» و «سامانه جامع رفاه ایرانیان» به واقع اتفاقات بزرگی هستند که ممکن است در شلوغی اخبار آنچنان که سزاوار است، دیده نشوند.

به گزارش ایرنا، علیرضا معزی روز دوشنبه در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: ماه گذشته با تحقق «فاز اول سامانه جامع تجارت» گام بلندی برای استقرار دولت الکترونیک برداشته شد؛ پنجره‌ای‌ متمرکز برای ارائه‌ خدمت به بخش خصوصی در تجارت مدرن.

معزی افزود: سامانه‌ای که با یکپارچه‌سازی داده‌ها و ارائه‌ برخط آنها، شفافیت، نظارت و برنامه‌ریزی را به سطحی بی‌نظیر در ایران ‌رساند.

وی اظهار داشت: سامانه‌ای که با تسهیل کسب و کار و حذف امضاهای طلایی با رانت خواهد جنگید و با چیرگی بر معضل تعدد آمار، احتمال قاچاق، احتکار و فساد در مبادی مختلف را به حداقل خواهد رساند.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس‌جمهوری تاکید کرد: امروز هم روز مهمی برای دولت الکترونیک در ایران است. تحقق طرح‌هایی همچون «سلامت الکترونیکی» و «سامانه جامع رفاه ایرانیان» به واقع اتفاقات بزرگی هستند که ممکن است در شلوغی اخبار آنچنان که سزاوار است، دیده نشوند.

معزی تصریح کرد: در سامانه رفاه ایرانیان با اتصال تمامی پایگاه‌های داده دولتی و تکمیل شناسنامه اقتصادی افراد، حمایت هوشمند از دهک‌های آسیب‌پذیر ارتقا یافته و سبدهای حمایتی دقیق‌تر اختصاص می‌یابد.

وی در این توییت افزود: با این سامانه وضعیت تخصیص کمک به شهروندان را می‌توان دقیق و برخط جویا شد و نیازی به رفتارهای تبلیغاتی نیست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha