«راموس» مثل «مسی»؛ سیتی برای مدافع رئال هم دندان تیز کرد

تهران- ایرنا- کهکشانی‌ها درصورتی‌که در اوایل سال ۲۰۲۱ برای امضای قراردادی جدید با «سرخیو راموس» وارد مذاکره نشوند، یکی از دارایی‌های ارزشمند خود را از دست خواهند داد.

به گزارش ایرنا، راموس با توجه به اتمام قراردادش با رئال مادرید، و همچنین باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی، می‌تواند با باشگاه‌های انگلیسی وارد مذاکره شود و این در حالی است که کهکشانی‌ها هنوز پیشنهاد جدیدی به کاپیتان خود نداده‌اند.

جایگاه راموس به عنوان اسطوره مادرید از مدت‌ها پیش تثبیت شده و او به عنوان کاپیتان تیم ملی اسپانیا، پس از بازگشت از سویا به سانتیاگو برنابئو در سال ۲۰۰۵، به رئالی‌ها کمک کرد تا پنج بار لالیگا و چهار بار لیگ قهرمانان را فتح کنند.

دفاع آخر رئال، ۶۶۶ بازی برای رئال انجام داده و به عنوان یک مدافع عدد چشمگیر ۱۰۰ را برابر گل‌های زده خود ثبت کرده و باوجود اینکه در ماه مارس ۳۵ ساله می‌شود، همواره یکی از نام‌های اصلی در ترکیب تیم تحت هدایت «زین الدین زیدان» بوده است.

با این حال، راموس تازه به ۶ ماه پایانی قرارداد خود وارد شده و اخبار حاکی از آن است که مرد اسپانیایی می‌تواند در پایان فصل چالش تازه‌ای را تجربه کند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که باشگاه منچسترسیتی شرایط تمدید قرارداد راموس را با رئال زیرنظر گرفته و در صورت عدم دریافت پیشنهاد از سوی رئال، برای جذب مرد اسپانیایی وارد عمل خواهد شد.

این گزارش در حالی منتشر شده است که چند روز پیش «لیونل مسی» نیز وارد ۶ ماه پایانی قرارداد خود با بارسلونا شد و شرایط مشابهی با مدافع رئال دارد.

اخبار مرتبط

  • «مسی» آزاد شد

    «مسی» آزاد شد

    تهران- ایرنا- «لیونل مسی» ستاره آرژانتینی بارسلونا اکنون می‌تواند به‌راحتی با سایر باشگاه مذاکره…

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

سرخط اخبار ورزش