فکری به هفت رسید و دبل کرد؛ استقلال بین تازه‌واردها فرق نگذاشت

تهران- ایرنا- استقلال برای هفتمین هفته متوالی شکست نخورد و برای نخستین بار طعم ۲ پیروزی پیاپی را چشید.

به گزارش ایرنا، تیم‌های استقلال تهران و آلومینیوم اراک در چارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف هم رفتند و در نهایت شاگردان محمود فکری موفق شدند با نتیجه ۲ بر صفر از سد میهمان خود بگذرند و با ۱۸ امتیاز همچنان در صدر جدول باقی ماندند.

آبی‌های پایتخت در چهارمین بازی خانگی خود به سومین پیروزی رسیدند و در استادیوم آزادی ۱۰ امتیازی شدند. آنها همچنین برای هفتمین هفته متوالی شکست نخوردند. تنها باخت استقلال در هفته دوم مقابل فولاد در اهواز رقم خورد. بعد از آن چهار برد و سه تساوی به دست آمد تا این تیم به صدر جدول صعود کند.

شاگردان محمود فکری برای اولین بار در لیگ بیستم به ۲ برد متوالی دست پیدا کردند. پیروزی قبلی مقابل گل‌گهر به دست آمده بود و این بار، آلومینیوم اراک قربانی پایتخت‌نشینان شد. همچنین استقلال توانست آلومینیوم را مانند مس رفسنجان با ۲ گل از پیش رو بردارد. استقلال در هفته اول موفق شد تیم تازه لیگ برتری شده مس را با همین نتیجه شکست دهد.

تیم تحت هدایت رسول خطیبی بعد از ۶ بازی شکست خورد و سومین باخت این فصل عایدش شد. این تیم در پنج بازی خارج از خانه این فصل ۲ باخت و سه تساوی به دست آورده و همچنان در حسرت برد باقی مانده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار ورزش