معاون وزیر ورزش: ۵۰ درصد امکانات ورزشی کشور به بانوان اختصاص یافت

اهواز - ایرنا - معاون حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت:۵۰ درصد امکانات ورزشی کشور به بانوان اختصاص پیدا کرده که نشان دهنده عزم دولت برای رسیدگی به ورزش بانوان است.

جمشید تقی زاده روز دوشنبه در حاشیه بازدید از پروژه‌های ورزشی اندیمشک در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:در زمینه آموزش بانوان ورزشکار نیز کارهای خوبی در کشور انجام شده و همچنان پیگیری می شود.
وی یکی از مهمترین رسالت های وزارت ورزش را توجه به ورزش بانوان دانست و گفت: تلاش های همه جانبه در سطح کشور برای سلامت بانوان از سوی وزارت ورزش و جوانان صورت گرفته و این روند با برنامه ریزی ادامه دارد.
وی بیان کرد: سال ۱۴۰۰ سال المپیکی و پارالمپیک و مسابقات آسیایی است و امیدواریم بانوان ورزشکار کشورمان با درو کردن مدال های خوشرنگ، به کاروان ورزشی ما کمک کنند.
وی از تلاش وزیر ‌نفت برای تامین اعتبار پروژه‌های ورزشی اندیمشک تقدیر کرد.
 

توزیع هشت هزار میلیارد ریال برای ورزش خوزستان

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان هم گفت: اعتبارات ورزش خوزستان از ابتدای سال ۹۶ تاکنون رشد بسیار خوبی داشته و بیش از هشت هزار میلیارد ریال اعتبار تخصیص و توزیع شده است.
افشین حیدری افزود: این حجم‌ اعتبارات صرف تکمیل و افتتاح پروژه‌های زیادی شد ضمن اینکه طرح‌های زیادی هم شروع شده است.
وی گفت: خوزستان کمبودهایی هم در زمینه ورزش دارد که با تعریف پروژه‌های جدید و امیدواریم با اختصاص اعتبارات از سوی وزارت ورزش و جوانان شاهد کاهش این کمبودها خواهیم بود.
وی گفت:بهمن امسال میزبان وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح پروژه‌های مختلف ورزشی در خوزستان خواهیم بود.

در سفر تقی زاده به خوزستان ضمن افتتاح چند پروژه ورزشی، وضعیت طرح‌های در حال اجرا و نیمه تمام ورزشی هم بررسی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها