تقویت خط دفاع دروازه شهرخودرو را بسته نگه داشته است

مشهد- ایرنا- مربی تیم فوتبال شهرخودرو مشهد گفت: طی دو هفته اخیر در برابر تراکتورسازی و سایپا با تقویت خط دفاع توانستیم دروازه تیم خود را بسته نگهداریم.

محمد نوازی روز دوشنبه در نشست خبری بعد از بازی با تیم فوتبال سایپا در مشهد افزود: با کار و تلاش بازیکنان و خودباوری توانستیم دروازه را حفظ کنیم، به خاطر این دستاورد که با تلاش همه به دست آمد از بازیکنان متشکرم.

وی ادامه داد: نسبت به بازی با تراکتورسازی در هفته قبل روند خوبی داشتیم ، در بازی امروز نیز می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم که البته معتقدم دروازه بان سایپا ناجی این تیم بود.

مربی تیم فوتبال شهرخودرو مشهد گفت: تک تک بازیکنان در این بازی خوب عمل کردند لذا تیم نتیجه مثبت گرفت که اینها همه نتیجه دوندگی تیم است.

نبود بازیکنان اصلی در باخت سایپا تاثیرگذار بود

سرمربی تیم فوتبال سایپا نیز در این نشست گفت: امروز روز خوب تیم شهرخودرو بود و بعد از دریافت گل روند بازی برای ما خوب پیش نرفت با این حال دروازهبان ما خوب عمل کرد.

ابراهیم صادقی افزود: پس از دریافت گل تاثیر نبود سه بازیکن اصلی ما مشهود بود و این امر سهم مهمی در باخت تیم داشت.

وی با اشاره به تغییر چینش بازیکنان در زمین ادامه داد: بازیکنان جوان ما بعد از دریافت گل نتوانستند تیم را جمع و جور کرده و در نهایت از جبران گل خورده و تغییر نتیجه بازماندند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در گلزنی خوب نیستیم و میانگین گل زنی ما طی بازیهای گذشته خوب نبود که باید با تمرین، نقطه ضعفها را برای دیدارهای بعدی رفع کنیم.

تیم فوتبال شهرخودرو امروز در چارچوب رقابتهای هفته دهم لیگ برتر فوتبال با نتیجه یک بر صفر میهمان خود تیم سایپای تهران را شکست داد.

تا پیش از این هفته رقابتها شهرخودرو با ۹ بازی، ۹ امتیاز کسب کرده و در رتبه دوازدهم جدول قرار گرفته بود و تیم سایپا هم با ۱۰ امتیاز در رتبه یازدهم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر فوتبال قرار داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha