تیم فوتبال ملوان بندرانزلی برابر گل ریحان البرز پیروز شد

رشت - ایرنا - تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور برابر گل ریحان البرز به برتری رسید.

در این دیدار که عصر دوشنبه در بندرانزلی برگزار شد،  تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با نتیجه ۲ بر یک برابر تیم فوتبال گل ریحان البرز به برتری دست یافت تا با کسب این پیروزی و تصاحب هر سه امتیاز این دیدار خود را به صدر جدول نزدیکتر کند.

این مسابقه از هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان در ورزشگاه تختی بندرانزلی و به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی بدون حضور تماشاگر برگزار شد.  

این دیدار با برتری تیم فوتبال ملوان آغاز شد و این تیم چند موقعیت مناسب گلزنی نیز کسب کرد  و در دقیقه ۳۳ محمد حسین پور بازیکن ملوان اولین گل تیمش را به ثمر رساند اما دو دقیقه پس از به ثمر رسیدن این گل،  تیم گل ریحان البرز موفق شد بازی را به تساوی بکشاند و  یزدان عباسیان تنها گل تیم گل ریحان البرز را به ثمر رساند تا هر دو تیم با اندوخته یک گل نیمه اول را به اتمام برسانند.

با شروع نیمه دوم، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بر بازی تسلط بیشتری داشت و حملات متعددی انجام داد تا اینکه محمد مهری موفق شد در دقیقه ۷۳ دومین گل تیم ملوان را به ثمر برساند تا در نهایت این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم ملوان خاتمه یابد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این دیدار با ترکیب ابوالفضل عباسی، مهیار زحمتکش، عیسی پرتو، سیداحمد مهدی زاده، رسول ناصربخت، میلاد محسنی، خشایار زبرجد، محمد حسین پور، مهدی هاشمی نژاد،   سیدمحمد مهری و میعاد یزدانی مقابل تیم گل ریحان البرز قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال گل ریحان البرز با ترکیب سعید رازانی، ادریس کوچکی، پدرام قاضی پور،  سعید صادقی،  یزدان عباسیان، نیما داغستانی، مصدق دریس، امیررضا میرزایی مقدم، امیرحسین میری، میلاد ابطحی و سعید حلافی مقابل تیم ملوان بندرانزلی قرار گرفت.

قضاوت این دیدار را رضوان سرشار با کمک های مسلم رحیم خانی و بابک قلی زاده برعهده داشتند که مهدی نورمحمدی به عنوان داور چهارم و همچنین مسعود فلاح نیز به عنوان ناظر گروه داروی در این مسابقه حضور داشتند.

پیش از این بازی و تا پایان هفته هفتم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب ۱۲ امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی ۱۸ تیمی این مسابقات قرار داشت که با توجه به این پیروزی، ملوانان تا رده دوم جدول صعود کردند.   

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها