دستگیری ۴ جاعل حرفه‌ای و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: چهار جاعل حرفه‌ای با سه فقره کلاهبرداری به ارزش ۶۱۰ میلیون ریال در استان دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد غلامی روز دوشنبه اظهار داشت: این افراد با ترفندهای مختلف در قالب خرید و فروش ملک، خودرو و همچنین جعل چک و امضا،  اقدام به کلاهبرداری از برخی افراد کرده اند.
وی افزود: ماموران پس از بررسی موضوع موفق شدند محل اختفای متهمان را شناسایی و کلاهبرداران را دستگیر و آنان به مقر پلیس آگاهی استان منتقل کنند.

کشف ۱۱ تن چوب قاچاق در اسفراین

جانشین فرمانده انتظامی اسفراین گفت: ماموران هنگام گشت زنی یک دستگاه کامیون و ۲ دستگاه نیسان حامل چوب غیرمجاز را شناسایی کرده و در بازرسی از آنها ۱۱ تن چوب قاچاق، به ارزش بیش از ۱۳۰ میلیون ریال را کشف و ضبط کردند.
سرهنگ سیدسعید عزیزی افزود: در این رابطه سه متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند و بار خودروهای مورد نظر نیز برای تخلیه به اداره محیط زیست تحویل شد.

دستگیری شکارچی غیر مجاز در اسفراین

جانشین فرمانده انتظامی اسفراین همچنین از دستگیری یک شکارچی غیرمجاز که اقدام به شکار در مناطق حفاظت شده این شهرستان کرده بود خبر داد و گفت: ماموران در بازرسی از منزل این متهم ۲ کیلوگرم گوشت شکار و ۶ عدد فشنگ دست ساز چارپاره کشف و ضبط کردند.
سرهنگ عزیزی افزود: متهم دستگیرو به مراجع قضایی تحویل شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها