شبکه دیتا در مرکز تلفن زیدون بهبهان ۱۰ برابر ارتقا یافت

اهواز - ایرنا - مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: پهنای باند شبکه دیتای مرکز تلفن ثابت زیدون بهبهان تا ۱۰ برابر توسعه و ارتقا یافت.

رحیم فلاح زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: باتوجه به افزایش روز افزون مصرف اینترنت و انجام فعالیت‌ها از قبیل آموزش و کارهای روزانه بر بستر اینترنت و به منظور ارایه خدمات مطلوب به مشتریان توسعه پهنای باند شبکه‌های ارتباطی در استان در حال انجام است.
وی گفت: با توجه به افزایش مصرف اینترنت و لزوم پاسخگویی به نیاز مشتریان، استفاده از شبکه دیتای با سرعت، مستلزم تقویت و توسعه زیرساخت است، به همین منظور افزایش پهنای باند این مرکز در دستور کار کارشناسان متخصص مخابرات منطقه خوزستان قرار گرفت. 
فلاح زاده با اشاره به اینکه توسعه شبکه دیتا در این مرکز با انجام عملیات فنی و کابل کشی ادامه داد: با ارتقای شبکه دیتای خانگی این مرکز از ۱۰۰ مگا بایت بر ثانیه به یکهزار مگابایت برثانیه، مشترکان دیتای خانگی ا.دی.اس.ال این مرکز از سرعت دسترسی اینترنت بالا و با کیفیت و مطلوب بهره‌مند شدند.
با شیوع ویروس کرونا استفاده از اینترنت و شبکه ارتباطی افزایش یافته و به همین منظور توسعه پهنای باند در دستور کار مخابرات قرار گرفته است.

شهرستان بهبهان در جنوب شرق خوزستان واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha