تحولی در سیستم آبرسانی کنگاور ایجاد شده است

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه کنگاور گفت: طی چند ماه اخیر با فعالیت‌های جهادی، تحولی در سیستم آبرسانی این شهرستان ایجاد شده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی محمد لروند روز دوشنبه در دیدار مدیر اداره آبفا کنگاور با وی افزود: وقتی کاری با تفکر جهادی و انقلابی و با دلسوزی برای مردم انجام شود، حاصل و نتیجه آن رضایتمندی عمومی و کمک به تقویت نظام جمهوری اسلامی است.
او با اشاره به کاهش اعتراضات و نارضایتی های مردمی نسبت به اداره آبفا کنگاور، گفت: تا چندماه پیش مردم این شهرستان به خصوص ساکنین محلاتی از شهر از جمله بهار، مسکن مهر مهرآوران، دارصیفور و مهردشت برای اعتراض نسبت به قطعی آب، اُفت فشار و مسایل مربوط به آبفا روزانه به دفتر امام جمعه مراجعه می کردند که چندین ماه است، مراجعه کننده ای در این خصوص نداشته ایم.
امام جمعه کنگاور این رضایتمدی عمومی را مدیون تلاش های جهادی مدیر آبفای کنگاور دانست و خاطرنشان ساخت: همواره از مدیران جهادی که برای رضای خدا و مردم کار می کنند تقدیر شده و بارها در شورای اداری و شورای فرهنگی عمومی شهرستان نیز از عملکرد مدیر آبفا کنگاور تقدیر کرده ایم.
حجت الاسلام لروند همچنین افزود: با لایروبی کانال های فاضلاب و دفع آبهای سطحی در شهر کنگاور، خوشبختانه شاهد مشکلات بالا آمدن فاضلاب و گرفتگی کانال ها که سال گذشته در برخی محلات از جمله کارمندان رخ داد، نبودیم.
مدیر اداره آبفای شهرستان کنگاور هم در این جلسه گفت: ارتقا میزان رضایتمندی مشترکین آب شهری و روستایی همواره به عنوان مهمترین و اصلی ترین اهداف این شرکت بوده و خواهد بود.
حبیب اله خزایی با بیان اینکه رضایت مشترکین در سایه یک سازمان موفق و پویا حاصل می شود، افزود: تمامی تلاش های صورت گرفته در مجموعه شرکت آبفا کنگاور در راستای ارایه مطلوب خدمات و ارتقای رضایتمندی مشترکین برنامه ریزی شده است.
شهرستان کنگاور متشکل از ۲ شهر، یک بخش مرکزی، پنج دهستان و ۸۵ روستا است.
این شهرستان دارای ۸۰ هزار نفر جمعیت و در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها