سپاهان قهرمان مرحله نخست لیگ برتر آب‌های آرام شد

تهران- ایرنا- مرحله اول دور رفت لیگ برتر آب‌های آرام مردان صبح امروز به میزبانی دریاچه آزادی آغاز شد و سپاهان توانست در رده نخست بایستد.

به گزارش ایرنا، لیگ برتر آب‌های آرام مردان از صبح امروز در دریاچه آزادی آغاز شد. در این رقابت‌ها باشگاه‌های سپاهان، دانشگاه آزاد، میداف، مقاومت سمنان، نوتریورسام، آریامن، عقاب نهاجا و یادآوران کارون خرمشهر حضور داشتند.

این رقابت‌ها با برگزاری مسابقات کایاک و کانوی ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متر و مسابقه امدادی ۲۰۰ متر در مرحله اول انجام شد.

در کایاک یک‌نفره ۱۰۰۰ متر علی آقامیرزایی از دانشگاه آزاد با زمان ۳:۵۹.۹۴۰ دقیقه اول، امید احمدی از میداف با زمان ۴:۰۳.۱۱۰ دقیقه دوم و ابوالفضل درجزی از نوتریورسام با زمان ۴:۰۷.۵۳۶ سوم شدند.

در کانوی یک‌نفره ۱۰۰۰ متر شاهو ناصری از مقاومت با زمان ۴:۲۹.۴۲۹ دقیقه مقام اول، عرفان زنده‌پی از میداف با زمان ۴:۳۴.۴۰۲ دقیقه مقام دوم و امیرمحمد اسماعیلی از دانشگاه آزاد با زمان ۴:۵۴.۱۶۳ دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.

در کایاک یک‌نفره ۵۰۰ متر امین بوداغی از سپاهان با زمان ۱:۵۲.۲۰۷ دقیقه اول، محمد میرزایی از مقاومت با زمان ۱:۵۵.۵۷۷ دقیقه دوم و علی طاهری از میداف با زمان ۱:۵۷.۹۷۳ دقیقه سوم شدند.

در کانوی یک‌نفره ۵۰۰ متر محمدنبی رضایی از سپاهان ۱:۵۸.۶۴۴ دقیقه مقام نخست را بدست آورد، عادل مجللی از دانشگاه آزاد با زمان ۲:۰۳.۳۷۳ دقیقه در جایگاه دوم ایستاد و سبحان بیرانوند از نوتریورسام با زمان ۲:۱۰.۷۸۹ دقیقه سوم شد.

در مسابقه امدادی ۲۰۰ متر نیز تیم سپاهان با ترکیب محمدنبی ‌رضایی، سروش رضویان، امین بوداغی و سپهر ساعتچی با زمان ۲:۵۵.۵۹۳ دقیقه اول، تیم دانشگاه آزاد با ترکیب عادل مجللی، پیمان قوی‌دل، امیرمحمد اسماعیلی و علی آقامیرزایی با زمان ۲:۵۶.۷۶۲ دقیقه دوم و تیم میداف با ترکیب امید احمدی، رضا رئیسی، محمد شکوری و عرفان زنده‌پی با زمان ۳:۰۷.۲۰۸ دقیقه سوم شدند.

در پایان مرحله اول تیم سپاهان با ۴۲ امتیاز در رده نخست ایستاد، دانشگاه آزاد با ۳۶ امتیاز رده دوم را به خود اختصاص داد و میداف با ۳۳ امتیاز سوم شد.

لیگ برتر آب‌های آرام مردان با برگزاری مرحله دوم دور رفت عصر امروز در دریاچه آزادی ادامه پیدا خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha