۱۵ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۶
کد خبرنگار: 3113
کد خبر: 84173417
۰ نفر

برچسب‌ها

یورش مجدد صهیونیستها به مسجد الاقصی

تهران - ایرنا - شهرک‌نشینان صهیونیست امروز (دوشنبه) با حمایت و پشتیبانی نظامیان رژیم اشغالگر قدس، بار دیگر به سوی مسجد الاقصی یورش برده و غیر قانونی وارد این مکان مقدس شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه «فلسطین الان»، اداره اوقاف اسلامی قدس اشغالی اعلام کرد که گروهی از شهرک‌نشینان صهیونیست صبح امروز در اقدامی غیر قانونی و تحت تدابیر شدید امنیتی، وارد محوطه مسجد الاقصی شدند.

به گزارش این شبکه خبری، «طه الرفاعی» شهردار «عناتا» نیز با اشاره به اقدامات غیرقانونی اشغالگران و یورش مکرر به مسجد الاقصی گفت که نظامیان صهیونیست با استفاده از بلدوزرهای نظامی تعدادی از تاسیسات و منازل شخصی فلسطینیان ساکن این شهر که در شمال شرق قدس اشغالی قرار دارد، ویران کردند.

همزمان، منابع محلی فلسطین گزارش دادند که نظامیان رژیم اشغالگر صبح امروز به سمت منطقه «سبسطیه» در شمال «نابلس» در کرانه باختری یورش برده و تعدادی از فلسطینیان را بازداشت کردند.

شهرک‌نشنیان صهیونیست هر بار بدون توجه به اعتراضات اداره اوقاف اسلامی قدس، با پشتیبانی پلیس این رژیم به مسجدالاقصی یورش می‌برند، این در حالی است که مسئولان «حماس» تاکنون چندین بار درباره هرگونه تعرض صهیونیست‌ها به این مسجد هشدار داده‌اند.

حماس در بیانیه‌های مختلف خود همواره عموم ملت فلسطین را به دفاع از مسجد الاقصی فراخواند و تاکید کرد که اسرائیل چشم طمع به این مکان مقدس دارد و درصدد تخریب آن و احداث معبد مورد نظر خود بر روی آن است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha