عملکرد هیات تکواندو کرمانشاه رضایت‌بخش است

کرمانشاه- ایرنا- رییس فدراسیون تکواندو، عملکرد هیات تکواندو کرمانشاه را باتوجه به مشکلات موجود مثبت ارزیابی کرد و گفت: آخرین آمارها از تعداد ورزشکاران، مربیان و سایر شاخص‌ها نشان می‌دهد کرمانشاه در جایگاه خوبی قرار دارد و عملکرد این هیات را برای استان‌های دیگر به عنوان الگو معرفی می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، «سیدمحمد پولادگر» روز دوشنبه در مجمع انتخاباتی هیات تکواندو کرمانشاه که در سرسرای اداره‌کل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار داشت: هیات تکواندو کرمانشاه در عرصه قهرمانی از هیات‌های مطرح کشور است و در سال ۹۷ هم این هیات در جایگاه هشتم قرار گرفته است.

وی با اشاره به درگیری استان کرمانشاه در سال های دفاع مقدس و مشکلات فراوانی که در آن دوران برای این استان پیش آمده گفت: رمز پیروزی در آن زمان وفاق و همدلی بود که امروز هم باید تقویت شود تا بتوانیم مشکلات پیش‌رو را حل و به پیشرفت تکواندو کمک کنیم.

پولادگر ادامه داد: کرمانشاه با هر فراز و نشیبی که با آن مواجه است باید رو به جلو حرکت کند و در این مسیر اعضای مجمع هم باید در کنار هیات تکواندو قرار داشته باشند، مشکلات را پیگیری کرده و به رییس هیات هم کمک کنند.

رییس فدراسیون تکواندو با اشاره به ظرفیت و پتانسیل کرمانشاه در این رشته گفت: امروز استان های گلستان، کرمان و آذربایجان‌شرقی در جایگاه پایین‌تری نسبت به کرمانشاه قرار دارند و این نشان دهنده این است که عملکرد هیات تکواندو استان قابل دفاع است.

وی در پایان خطاب به رییس و اعضای مجمع گفت: امروز اولین قدم را برای وفاق و همدلی بیشتر بر داشتیم و باید بدانیم که تکواندو در نهایت مهم است نه شخص و امیدوارم با حضور همه ورزشکاران و دست‌اندرکاران تکواندو، کرمانشاه صاحب جایگاه بلندتر و رفیع‌تری شود.

به گزارش ایرنا، در این نشست «مهدی همتی» با کسب ۱۵ رای از ۱۷ رای ماخوذه توانست برای چهار سال دیگر رییس این هیات تکواندوی استان کرمانشاه باقی بماند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها