استاندار: سرانه تخت‌های بیمارستانی کرمان از متوسط کشوری پایین‌تر است

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با اشاره به نامتوازنی موجود در زمینه وجود تخت‌های بستری در مناطق این استان بخصوص در جنوب و شرق کرمان گفت: سرانه تخت‌های بیمارستانی در این استان مقداری از متوسط کشور پایین‌تر است.

به گزارش ایرنا، علی زینی وند روز دوشنبه در ستاد استانی مقابله با کرونا با حضور وزیر بهداشت افزود: دولت تدبیر و امید در بخش بهداشت و درمان کرمان اقدامات موثری انجام داده و ارتقای سرانه تخت ‌های بیمارستانی این استان در دستور کار قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه در زمان شیوع ویروس کرونا در کرمان بنیه بهداشتی این استان تحلیل نرفت و در بسیاری از موارد تقویت شد تصریح کرد: خیران زیادی نیز در این بخش به کمک آمدند و استان کرمان در زمینه مقابله با ویروس کرونا پیشرو بوده است.

استاندار کرمان، این استان را دارای ظرفیت های فراوان، تاریخ ساز و نام‌آور عرصه بین المللی معرفی کرد و اظهار داشت: اکنون کرمان به دلیل وجود مزار سپهبد شهید سلیمانی در آن مورد توجه آزادیخواهان جهان است.

وی با اشاره به رابطه تنگاتنگ رهبر معظم انقلاب اسلامی با سپهبد شهید سلیمانی گفت: معظم له در مورد سردار دلها با محبت صحبت می کنند.

زینی وند با اشاره به اینکه کرمان در تولید گفتمان و ترویج مکتب حاج قاسم طی یک سال گذشته فعالیت های زیادی انجام داده است گفت: سپهبد شهید سلیمانی الگویی برای تمام اقشار جامعه است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

سرخط اخبار استان‌ها