۲ میلیارد ریال به مرکز آموزش مهارت‌های نوین قزوین اختصاص یافت

قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: ۲ میلیارد ریال از اعتبارات این دستگاه برای مرکز آموزش‌های مهارتی نوین استان اختصاص یافته است.

محسن مددی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مرکز یا دپارتمان امسال با هدف ارایه آموزشهای نوین مهارتی در زمینه های سواد دیجیتال و تولید محتوای متنی، صوتی، تصویری و ویدئویی در مجتمع آموزش مهارتهای پیشرفته شهید چمران محمدیه راهاندازی شده است.

این مسوول افزود: تاکنون این دوره‌ها با توجه به نیاز معلمان برای آموزش غیرحضوری به دانش‌آموزان در شرایط کرونا به تعدادی از آنان در استان آموزش داده شده است.

وی در ادامه از برگزاری دوره‌های آموزش نوین مهارتی برای مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه تولید محتوا خبر داد و تصریح کرد: آموزش به اساتید دانشگاه‌ها نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین ادامه داد: آموزش‌های مهارتی تنها به بخش صنعت و رشته‌های کارگاهی محدود نمی‌شود بلکه گستره وسیعی از حوزه خدمات را نیز دربرمی‌گیرد و ما تلاش می‌کنیم تا افراد را با ارایه آموزش‌های مورد نیاز در بخش‌های خدمات نیز دارای مهارت کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها