۱۵ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۳۶
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 84173192
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

لیگ برتر تکواندو جمعه آغاز می‌شود

تهران- ایرنا- نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندوی باشگاه‌های کشور از روز جمعه ۱۹ دی‌ماه آغاز می‌شود.

به گزارش ایرنا؛ دیدارهای هفته اول تا پنجم از مرحله نخست رقابت‌های گروه الف نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو روز جمعه در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

تیم‌های شهرداری ورامین، صنعت مس کرمان، استقلال و فتح صدر البرز طبق قرعه کشی در گروه الف قرار گرفتند که روز جمعه رقابت های مرحله نخست خود را پشت سر می گذارند. پاس نیز پیش از این در این گروه قرار داشت که انصراف خود را اعلام کرد.

طبق برنامه اعلامی از سوی سازمان لیگ، در هفته اول این دوره از رقابت ها، شهرداری ورامین قهرمان دوره قبل لیگ با قرعه استراحت رو به رو است و استقلال و فتح صدرالبرز (رتاآ) با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. در هفته دوم صنعت مس کرمان استراحت دارد و هوگوپوشان فتح صدر البرز (رتاآ) برابر تکواندوکاران شهرداری ورامین صف آرایی می کنند.

در هفته سوم فتح صدر البرز (رتاآ) با قرعه استراحت رو به رو است و تکواندوکاران استقلال با صنعت مس کرمان مبارزه خواهند کرد. هفته چهارم هوگوپوشان استقلالی استراحت دارند و صنعت مس کرمان و شهرداری ورامین رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.

در دیدار نخست هفته پنجم، تکواندوکاران استقلال به مصاف هوگوپوشان شهرداری ورامین می روند و در دومین و آخرین دیدار نیز هوگوپوشان فتح صدر البرز با تکواندوکاران صنعت مس کرمان مبارزه می کنند.

ورود تیم ها به هتل محل اسکان روز چهارشنبه و با انجام تست PCR صورت می گیرد.

این دوره از مسابقات با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی انجام خواهد شد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha