فرمانده نهاجا: در قدردانی از ایثارگری کارکنان بهشت زهرا (س) غفلت کردیم

شهرری - ایرنا - فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی (نها جا) با بیان اینکه کارکنان بهشت زهرا (س) در اوج گمنامی کرونا را مدیریت کردند، گفت: در انعکاس خدمات و قدردانی از یثارگری‌های این قشر به ویژه در بحران کرونا غفلت کردیم.

سازمان بهشت زهرا (س) روز دوشنبه اعلام کرد، امیر نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از این سازمان افزود: آمادگی داریم تا از این کارکنان و مدیریت این سازمان که در خط اول مبارزه با کرونا هستند، تجلیل و تکریم کنیم.

وی با بیان اینکه تغییرات بهشت زهرا (س) در سالهای اخیر کاملاً مشهود است، اظهار داشت: اجر و ثواب خدماتی که مجموعه کارکنان و مدیران این سازمان ارائه می کنند کمتر از شهدا و ایثارگران  نیست.
این مسئول از نزدیک در جریان اقدامات مدیریتی سازمان بهشت زهرا (س) در بحران کرونا قرار گرفت و خاطرنشان کرد: کارکنان خدوم و مدیریت این سازمان با ایثار و از خودگذشتی در گمنامی توانستند بحران کرونا را به بهترین صورت مدیریت کنند.

امیر نصیرزاده با اشاره به اینکه ارتش و به ویژه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار کارکنان زحمتکش و گمنام سازمان بهشت زهرا (س) است، ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری و همراهی در این شرایط سخت و بحرانی گفت: به امید خداوند ارتش در کنار شما حضور دارد تا با تدبیر و کوشش مجموعه سازمان بهشت زهرا (س) از این بحران به سلامت عبور کنیم.
فرمانده نیروی هوایی ارتش با قدردانی از همکاری صمیمانه مدیریت سازمان بهشت زهرا (س) در تکریم و تعظیم به خانواده های شهدای نیروی هوایی ارتش یادآور شد: این سازمان در بالاترین سطح با نیروی هوایی ارتش در خصوص تکریم خانوداه های معظم شهدا و همچنین خلبانان تیز پرواز ارتش همکاری و هم افزایی دارد و ما از این بابت نیز از مدیریت این مجموعه سپاسگزاریم.
در ابتدای این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از ۱۱ ماه تلاش شبانه روزی و جهاد گونه کارکنان سازمان متبوعش و اقدامات مدیریتی در بحران بی سابقه و تاریخی کرونا گزارش کاملی ارائه کرد.

بهشت زهرا (س) سال ۱۳۴۵ احداث شده و تیرماه سال ۴۹ افتتاح شد، ضمن اینکه این آرامستان دارای ۵۸۴ هکتار مساحت بوده و در آن بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر دفن شده و در گلزار شهدا نیز ۳۰ هزار شهید و چهار  هزار شهید گمنام خاکسپاری شده اند.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha