آصفی امتیازآورترین بازیکن هفته هجدهم لیگ برتر والیبال شد

تهران- ایرنا- پشت خط زن تیم راه‌یاب ملل کردستان عنوان امتیازآورترین بازیکن هفته هجدهم لیگ برتر والیبال ایران را به دست آورد.

به گزارش ایرنا، هفته هجدهم لیگ برتر والیبال ایران دیروز (یکشنبه) برگزار شد و تیم‌های شهرداری ارومیه، سپاهان، سایپا، هراز، هورسان و فولاد سیرجان حریفان خود را شکست دادند.

تنها مسابقه دیروز که پنج ست طول کشید، دیدار هورسان و راه‌یاب ملل کردستان بود که با نتیجه سه بر ۲ به سود هورسان به پایان رسید.

«محمد آصفی» از راه‌یاب با ۲۳ امتیاز، بیشتر از هر بازیکن دیگری در هفته هجدهم امتیاز کسب کرد. این بازیکن ۲۲ امتیاز از حمله و یک امتیاز از دفاع روی تور به دست آورد. پس از او «علی فضلی» از هورسان با اینکه فقط در ۲ ست به عنوان بازیکن اصلی در میدان بود، با ۲۲ امتیاز در رده دوم قرار گرفت.

«محمدجواد معنوی‌نژاد» دریافت‌کننده تیم والیبال سایپا با ۷۱.۴ درصد موفقیت در زدن اسپک، بهترین آمار را از این نظر در میان تمام بازیکنان داشت.

راه‌یاب با کسب ۱۸ امتیاز از دفاع روی تور، بیشتر از هر تیمی از دفاع به امتیاز رسید. «پیمان کریمی» و «اصغر نجفی» هر کدام پنج امتیاز از دفاع برای این تیم به دست آوردند. اما «امیررضا سرلک» از سپاهان با ۶ امتیاز از دفاع روی تور، درخشان‌ترین عملکرد را در میان تمام بازیکنان هفته هجدهم به خود اختصاص داد.

در زدن سرویس هم «کمال قریشی» از شهرداری گنبد با کسب سه امتیاز، بیشترین موفقیت را داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha