مرزداران و نیروهای مسلح ادامه دهنده مکتب شهید سلیمانی هستند

تهران - ایرنا - فرمانده مرزبانی ناجا گفت: نیروهای مسلح و مرزداران ایران اسلامی با توکل به خدا و داشتن روحیه انقلابی و اخلاص، مکتب شهید سلیمانی را ادامه خواهند داد و با کار و تلاش مضاعف اجازه تعدی به این آب و خاک را به دشمنان نخواهند داد.

به گزارش  روز  دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس،  سردار احمدعلی گودرزی در نکوداشت اولین سالگرد سپهبد شهید "حاج قاسم سلیمانی" و یادواره شهدای مرزبانی کرمانشاه، ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه الزهرا (س) اظهار داشت: شهید "حاج قاسم سلیمانی" در همه  عرصه های داخلی و بین المللی مجاهدت های فراوانی داشت، از این رو باید این مجاهدت ها در تاریخ ثبت و در تمامی کتب درسی به زندگی پرفراز و نشیب این شهید بزرگوار اشاره شود.

وی با اشاره به ۹ دی ماه ۸۸ روز بصیرت و حضور حماسی مردم، افزود: در این روز که به عنوان روز «بصیرت» نامگذاری شد، مردم شریف میهن عزیز ایران اسلامی با حضور حماسی خود در صحنه، توطئه های دشمنان را خنثی کردند.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی ۴۰ سال در جبهه های حق علیه باطل مجاهدانه مبارزه کرد، تصریح کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی افتخار جبهه مقاومت، آزادی خواهان و تمامی مسلمانان جهان است.

سردار گودرزی عنوان کرد: شهید سلیمانی با تجربیات ارزنده دفاع مقدس در خط مقدم مبارزه با داعش قرار داشت و امروز هم که این شهید بزرگوار به شهادت رسیده دشمنان از نام او ‌واهمه دارند.

فرمانده مرزبانی ناجا افزود: نیرو های مسلح و مرزداران ایران اسلامی با توکل به خدا و داشتن روحیه انقلابی و اخلاص، مکتب شهید سلیمانی را ادامه خواهند داد و با کار و تلاش مضاعف اجازه تجاوز به این آب و خاک را به دشمنان نخواهند داد.

سردار گودرزی خطاب به خانواده معظم شهدا بیان داشت: شهدا با نثار جان خود، ایثار و از خودگذشتگی، آرامش و امنیت را به جامعه هدیه کردند و پیشرفت امروز کشور مرهون رشادت های شهدا و ایثارگران است.

فرمانده مرزبانی ناجا خانواده‌های معظم شهدا را بزرگترین سرمایه ارزشی و معنوی انقلاب دانست و افزود: تکریم خانواده‌های معظم شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان وظیفه‌ای دینی و همگانی است؛ چرا که خانواده‌های معظم شهدا در پیشبرد اهداف نظام اسلامی نقش ممتاز و شایسته‌ای دارند.

در این مراسم از چهار جلد کتاب با موضوع «دفاع مقدس و مدافعان حرم» با حضور فرمانده مرزبانی ناجا رونمایی و از نویسنده این آثار  و تعدادی از خانواده معظم شهدا و جانبازان تجلیل شد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha