۱۵ دی ۱۳۹۹،‏ ۹:۴۷
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 84172805
۰ نفر

برچسب‌ها

۶ ایستگاه تلفن همراه قزوین به نسل جدید ارتقا یافت

قزوین - ایرنا - مدیر مخابرات منطقه قزوین گفت: ۶ ایستگاه تلفنی استان از اول دی ماه جاری به نسل جدید تلفن همراه ارتقا پیدا کرده است.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات استان قزوین، محمدرضا نصرآبادی روز دوشنبه با اشاره به نیاز روزافزون شهروندان به سرویس‌های مخابراتی در دوران شیوع ویروس کرونا، تصریح کرد: برای بهره‌مندی ه۰رچه بیشتر مردم از سرویس‌های مخابراتی، ۶ ایستگاه تلفن همراه روستایی به تکنولوژی نسل سوم و چهارم ارتقا پیدا کردند.

وی ادامه داد: از مجموع ۶ ایستگاه تلفن همراه روستایی اعلام شده، ۲ ایستگاه در شهرستان قزوین شامل بخش رودبار الموت شرقی، ۲ ایستگاه در شهرستان آوج شامل حصار ولیعصر و آبگرم و ۲ ایستگاه نیز در شهرستان آبیک شامل بشاریات شرقی و غربی بوده که در مجموع ۷۱۷ خانوار روستایی با جمعیتی بالغ بر ۲ هزار و ۴۸۰ نفر از این امکانات به منظور استفاده از اینترنت تلفن همراه، به خصوص در حوزه مسایل درسی و آموزشی بهره‌مند شده‌اند.

نصرآبادی، بهره‌مندی خانوارها از سرویس‌های ایجاد شده روستایی در شهرستان‌های اعلام شده را ‌شامل ۲۰۰ خانوار با جمعیت بالغ بر۶۵۰ نفر در شهرستان آبیک، ۳۲۰ خانوار با جمعیتی بالغ بر یک هزار و ۱۰۰ نفر در شهرستان قزوین و ۲۱۷ خانوار با جمعیتی ‌بالغ ‌بر ۷۳۰ نفر در شهرستان آوج بوده که مخابرات منطقه قزوین با تلاش کارکنان خود توانسته این امکانات را دراختیار آنان قرار دهد.

مدیر مخابرات منطقه قزوین یادآور شد: امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم روستاهای بیشتری را در استان از این امکانات بهره‌مند سازیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =