نوروزی برای دومین‌بار سکان هدایت فدراسیون پزشکی را بدست گرفت

تهران- ایرنا- مجمع انتخاباتی فدراسیون پزشکی ورزشی روز دوشنبه برگزار شد و غلامرضا نوروزی با کسب ٢٧ از مجموع۴٣ آرا ماخوذه برای چهارسال هدایت این فدراسیون را برعهده گرفت.

به گزارش ایرنا؛ مجمع انتخاباتی فدراسیون پزشکی با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی در محل آکادمی ملی المپیک در حالی برگزار شد که یکسال از سرپرستی این فدارسیون گذشت.

با پایان دوره چهارساله غلامرضا نوروزی در آبان ماه سال گذشته، مهرزاد خلیلیان سرپرستی این فدراسیون را بر عهده گرفت که وی پس از ۶ ماه به دلیل نام نویسی برای ریاست این فدراسیون محمداسد مسجدی سرپرست شد.

در این انتخابات ۹ نامزد برای تصدی کرسی ریاست ثبت نام کردند که داود باقری، محمدحسین پورغریب شاهی، حسین تامینی لیچائی، سید حمید جمال الدین عزآبادی، فرزین حلبچی، کرم الله علیمرادی، سعید کاظمی، سیدرضا میرابوطالبی، غلامرضا نوروزی بودند.

 از بین ٩ نامزد محسن پورغریب، کرم الله علی مرادی و سعید کاظمی در مجمع غیبت داشتند که آن را به منزله انصراف عنوان کردند و حسن تامینی هم با حضور در مجمع و پس از ارایه برنامه های خود انصراف داد.

در نهایت رقابت بین پنج نامزد نوروزی، جمال الدین، باقری، حلبچی و میرابوطالبی جریان یافت. باقری هم ١۴ رای و جمالدین ٢ رای کسب کرد.

مجامع انتخابات فدراسیون‌های ورزشی که به دلیل پاندومی ویروس کرونا متوقف شده بود، پس از گذشت ۸۰ روز از برگزاری آخرین مجمع در ۲۰ مهرماه امسال، با انتخابات فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی در ۱۰ دی ماه از سر گرفته شد که امروز با برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون پزشکی ورزشی انتخابات فدراسوین اسکی هم چهارشنبه جاری برگزار می شود.

از طرفی با برگزای مجامع انتخاباتی فدراسیون های بازی های بومی محلی، بدنسازی و پزشکی ورزشی  هنوز زمان برگزاری مجامع انتخاباتی چهار فدراسیون دیگر چون شطرنج، بدنسازی و پرورش اندام، موتورسواری و اتومبیل‌رانی  و نجات غریق اعلام نشده است.
هرچند تاریخ انتخابات فدراسیون شطرنج در ۶ آبان اعلام شد اما به دلیل محدودیت کرونایی لغو شده است.

در دولت یازدهم  تاکنون ۵۳ مجمع انتخاباتی و امسال با توجه به شیوع کرونا تاکنون هشت مجمع انتخاباتی برگزار شده است.

در دولت دوازدهم هم  از سال ۹۶ تاکنون هم ۳۵ مجمع انتخاباتی در قالب آیین‌نامه جدید برگزار شده است و با برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی در ۱۷ دی ماه سی و هفتمین مجمع انتخاباتی در دولت دوازدهم  و هشتاد و نهمین مجمع انتخاباتی از سال ۹۲ تاکنون خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار ورزش