تیم فوتسال آیندگان هرمزگان مقابل آروین قالاماکو پیروز شد

بندرعباس- ایرنا- در دومین روز از دور برگشت لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور تیم آیندگان هرمزگان به نخستین پیروزی خود در مقابل آروین قالا ماکو دست یافت.

به گزارش یکشنبه شب ایرنا، تیم آیندگان هرمزگان در این دیدار به میزبانی سبحان فلز گرمسار در سمنان، تیم حریف را با نتیجه چهار بر سه شکست داد.
نیمه نخست این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم آیندگان هرمزگان پایان یافت و در نیمه دوم نیز با ۲گل زده شاهد بازی جذاب از نماینده هرمزگان بودیم.
در پایان، بازی چهار برسه به سود نماینده هرمزگان شد تا امیدهایش برای صعود به لیگ دسته اول همچنان باقی بماند. 
در بازی‌ فردا پانزدهم دیماه نیز به ترتیب تیم‌ دلسوختگان اهل بیت قم با پدیده فیروزکوه، جنرال ویند سقز با آیندگان هرمزگان و سبحان فلز گرمسار با آروین قاال ما کو به مصاف هم می‌روند.
در پایان دور رفت مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور نیز که به میزبانی بندرعباس برگزار شد، تیم سبحان فلز گرمسار با ۹ امتیاز و تفاضل گل بهتر صدرنشین شد.
 تیم پدیده فیروزکوه با ۹ امتیاز در مکان دوم قرار گرفت.  تیم دلسوختگان اهل بیت قم با هشت امتیاز و تفاضل بهتر نسبت به آیندگان هرمزگان در مکان سوم ایستاد .
 نماینده هرمزگان با هشت امتیاز در جای چهارم قرار گرفت. تیم آروین قالا ماکو با سه امتیاز پنجم و جنرال ویند سقز با ۲ امتیاز در مکان ششم جای گرفت.
 در  پایان این مرحله از مسابقه لیگ دسته دوم فوتسال  باشگاه های کشور از هر گروه ۲ تیم و در مجموع چهار  تیم به لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور راه  خواهند یافت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها