سرمربی تیم مس رفسنجان: بازی سختی مقابل فولاد در اهواز داریم

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم مس رفسنجان گفت: می‌دانیم بازی سختی برابر تیم فولاد خوزستان آن هم در اهواز داریم اما با این وجود حرف‌های بسیاری برای گفتن داریم.

به گزارش ایرنا محمد ربیعی یکشنبه شب در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان در اهواز با گرامیداشت یاد و خاطره نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی بیان کرد روز دوشنبه ۱۵ دی با تیم خوب فولاد بازی داریم که جا دارد صعود این تیم به جام باشگاه‌های آسیا را تبریک بگویم. ما خود را از نظر ذهنی و روانی برای این بازی آماده کردیم. هر ۲ تیم یکدیگر را به خوبی آنالیز کرده و این موضوع در روند بازی تاثیرگذار خواهد بود.

وی افزود: در بازی مقابل فولاد خوزستان سه بازیکن خود به نام‌های قائم اسلامی خواه، ناصر سالاری و رحیم زهیوی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم؛ همچنین هنوز وضعیت یکی دیگر از بازیکنان ما مشخص نیست.

سرمربی تیم مس رفسنجان گفت: فولاد خوزستان یکی از نمایندگان ایران در آسیا بوده و تا الان در اهواز نتایج خوبی کسب کرده است ولی ما هم با برنامه ریزی و شناختی که از حریف داریم پا به میدان می‌گذاریم و اگر بازیکنان ما بتوانند با تمرکز بیشتر کارشان را دنبال کنند، می‌توانیم با دست پر از میدان خارج شویم.

وی ادامه داد: در بازی های گذشته، برای لحظاتی غافلگیر شدیم که این امر برای ما گران تمام شد. ما در مقابل سپاهان و تراکتور از روی غفلت بازیکنان خود، گل دریافت کرده و بازنده میدان شدیم در صورتی که مستحق باخت نبودیم.

ربیعی افزود: به عنوان تیمی که تازه به لیگ برتر صعود کرده، تاکنون نتایج خوبی گرفته و نشان دادیم که به هیچ تیمی باج نمی دهیم اما باید به لحاظ تاکتیکی به هماهنگی بیشتری برسیم و اهداف مورد نظرمان را اجرایی کنیم.

وی با بیان اینکه فردا شاهد یک بازی تاکتیکی از سوی هر ۲ تیم خواهیم بود گفت: امیدوارم ویروس منحوس کرونا هر چه سریعتر از کشور و دنیا خارج شود تا بار دیگر شاهد حضور هواداران در ورزشگاه‌ها باشیم.

دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و مس رفسنجان از ساعت ۱۶:۵۰ روز دوشنبه ۱۵ دی در ورزشگاه شهدای فولاد در اهواز برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها