جمعیت هلال احمر بهاباد ۲۷۰ بسته معیشتی توزیع کرد

یزد - ایرنا -- رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد گفت: در چارچوب کمک های مومنانه و به مناسبت نخستین سالگرد شیهید حاج قاسم مسلیمانی از سوی این جمعیت ،۲۷۰ بسته کمک معیشتی در اختیار نیازمندان و خانواده های متاثر از ویروس کرونا گذاشته شد.

حسن رضاپور بهابادی عصریکشنبه در حاشیه توزیع بسته های معیشتی در گفت و گو با  خبرنگار ایرنا با اشاره به فعالیت های این جمعیت از زمان شیوع کرونا در اسفند ماه ۱۳۹۸ تاکنون، ارزش هر بسته را سه میلیون ریال ذکر کرد و افزود: این تعداد بسته مواد غذایی در راستای پویش دست یار ۲، توزیع شد.

به گفته وی هر بسته شامل برنج ، حبوبات، قند ، روغن، رب گوجه فرنگی، چای، ماکارونی است که با رعایت حفظ کرامت و منزلت خانواده ها در اختیار آنها قرار گرفت.

رضاپور بهابادی عنوان کرد : همزمان با توزیع بسته های معیشتی، ماسک و مواد ضدعفونی کننده نیز توزیع شد.

وی تصریح کرد : جمعیت هلال احمر استان یزد با رویکرد دستگیری از نیازمندان و مستمندان و بهره گیری از توان و ظرفیت خیران، برای دومین بار در مسیر تحقق اهداف و برنامه های خیرخواهانه اقدام به توزیع سبدهای غذایی برای خانواده های آسیب دیده از کرونا در سال جاری کرد.

به گفته رضاپور، جمعیت هلال احمر به عنوان یکی از ارکان اصلی در حوادث و بحران هایی همچون زلزله و سیل این بار نیز در شرایط کنونی با مشارکت های جمعی به دنبال رفع کمبودهای مردمی در مناطق محروم است.

مرکز شهرستان ۲۰ هزار نفری بهاباددر فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب شرق استان یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها