امام جمعه کرج: تقویت استان البرز تقویت نیروی انتظامی کشور است

کرج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: عملکرد ناجا در البرز با وجود مساحت کم و مسائل فراوان اما با این عده و عُده قابل تقدیر بوده و هرچقدر این استان تقویت شود باعث تقویت بیشتر نیروی انتظامی کشور است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج، در آستانه سالگشت شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی آیت الله حسینی همدانی با سردار سرتیپ حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان و جمعی از مسوولان نیروی انتظامی دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار آیت الله سید محمدمهدی حسینی همدانی با بیان اینکه شهید سلیمانی و آیت الله مصباح هر دو در یک سو حرکت می کردند،گفت: شهید سلیمانی از وظایف خود می دانست که از مرزهای نظام دفاع کند وبرای حفظ امنیت جامعه و کیان انقلاب و نظام بحث محور های مقاومت و تشکیل نیروهای مردمی در جاهای مختلف دنیا که مدافع نظام اسلامی هستند را فراهم کرد و در حقیقت ایشان مرزبان حریم و حرم اهل بیت (ع) و انقلاب بودند.

امام جمعه کرج افزود: سالروز شهادت سردار سلیمانی وفات علامه مصباح است و ایشان مدافع و دژبان اندیشه و تفکر اهل بیت عصمت و طهارت می باشد و هر دو از دین دفاع و دژبانی می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان البرز با به افتخار دانستن نیروی انتظامی، گفت: رشته مرزبانی شما منحصر به مرزهای جغرافیایی نیست بلکه بیشتز از اینهاست، محدوده کاری شما فقط حفظ حدود و ثغور نیست و مجموعه نیروی انتظامی از خیلی چیزها مراقبت و محافظت می کند و دستگاه انتظامی کشور افتخارات زیادی را برای نظام اسلامی به وجود آورده است.

وی با اشاره به آیه ای قران کریم در ارتباط با محاسبه نفس بیان داشت: پیکره نیروی انتظامی مانند یک انسان است و ارزیابی شما هم مانند محاسبه برای این انسان است و سعی کنید در این محاسبه و ارزیابی تقوای لازم را بخرج بدهید که این محاسبه مانند محاسبه شریک از شریک باشد تا باعث رشد و ارتقاء این نیرو در جاهای مختلف بشود.

نماینده رهبر معظم انقلاب با تشکر از فعالیت های دستگاه انتظامی در دوران کرونا،گفت: بدنه مردم و اصناف در این زمینه همکاری و مشارکت کردند و دستگاه انتظامی بسیار در این زمینه موثر بودند.

در پایان آیت الله حسینی همدانی به مهم بودن بحث خانواده های نیروی انتظامی پرداخت و تقویت کردن این بخش را از مسایل مهم نیروی انتظامی شمرد.

در ابتدای این نشست سردار حسین اشتری به بیان مطالب و توضیح مسائلی پرداخت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها