تیم همدان برای نخستین بار در لیگ دسته یک اسکواش کشور شرکت می کند

همدان_ ایرنا_ رئیس هیات اسکواش استان همدان، از حضور تیم استان برای نخستین بار در مسابقات لیگ دسته یک اسکواش کشور خبر داد.

به گزارش ایرنا، "اسدالله ربانی مهر" روز یکشنبه در تشریح برنامه ها و اقدامات هیات اسکواش استان همدان، افزود: این یک خبر خوب برای بازیکنان اسکواش استان است که بتوانند با انگیزه بیشتر در تمرینات و مسابقات شرکت کنند.

وی اظهار داشت: استان همدان ظرفیت های خوبی در حوزه ورزشی دارد که باید با برنامه ریزی درست و اصولی زمینه استفاده بهینه از این ظرفیت ها فراهم شود.

ربانی مهر گفت: برهمین اساس و با یک مدیریت برنامه محور، اصولی و هدفمند، ورزش اسکواش استان همدان در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفته است.

رئیس هیات اسکواش استان همدان افزود: اسکواش رشته ای بانشاط و پرهیجان است که با برنامه ریزی و اطلاع رسانی مناسب سعی داریم زمینه جذب نوجوانان و جوانان را در این رشته ورزشی فراهم کنیم که اکنون نیز استقبال خوبی از این رشته ورزشی در استان همدان را شاهد هستیم.

وی گفت: کسب رتبه دوم کشوری ارزیابی هیات، کسب عناوین اول و دوم مسابقات مجازی اسکواش کشور و همچنین حضور یک تیم از استان در مسابقات لیگ یک اسکواش از جمله اخبار موفقیت های قابل توجه هیات اسکواش استان همدان است که نوید روزهای خوبی را برای ورزشکاران و علاقه مندان به این رشته ورزشی در استان می دهد.

ربانی مهر تاکید کرد: تلاش می کنیم هر هفته یک خبر خوب برای اسکواش استان همدان داشته باشیم چراکه معتقدم همدان در آینده به یکی از قطب های اصلی اسکواش کشور تبدیل خواهد شد.

به گزارش ایرنا، مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش نیز چندی پیش طی نامه ای از اقدامات موثر و چشمگیر هیات استان همدان در زمینه رشد و توسعه این رشته ورزشی قدردانی کرد و گفت: موفقیت های رشته ورزشی اسکواش در همدان، نشانه اقدام و عملی در عرصه مدیریتی و تلاش و همت ورزشکاران است.

بیش از ۵۰ اسکواش باز سازمان یافته در قالب هیات استان همدان فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها