طرح ۳۵۲ واحدی مسکن مددجویان پیشوا با مشارکت اصناف کشور تکمیل می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران گفت: طرح احداث ۳۵۲ واحد مسکونی شهرستان پیشوا ویژه مددجویان کمیته امداد این استان با همکاری مدیران و مسوولان اصناف کشور تکمیل می‌شود.

سیدابوالفضل پرینچی روز یکشنبه در جریان بازدید رئیس سازمان بسیج اصناف و فعالان اقتصادی و برخی از مسوولان اتاق اصناف از واحدهای مسکونی ویژه مددجویان در شهرستان پیشوا گفت: پروژه ۳۵۲ واحدی آذرماه امسال توسط رئیس کمیته امداد حضرت امام(ره) رونمایی شد تا بخشی از نیاز مددجویان برطرف شود.

وی افزود: این پروژه از پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی برخوردار است و تلاش می‌شود تا با همکاری خیرّین و برخی از اصنافی که اعلام آمادگی کردند، همزمان با ۱۴ اسفند سالروز تأسیس کمیته امداد حضرت امام به بهره‌برداری رسیده و در اختیار مددجویان قرار گیرد.

پرینچی اظهار داشت:به منظور احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی نیازمندان کشور، پنج هزار میلیارد تومان در بودجه سال آینده پیش بینی شده که امید می‌رود تا مهمترین نیاز مددجویان در دسترسی به مسکن برطرف شود.

وی گفت: در جریان بازدید امروز، مدیران و مسوولان اصناف از بخش های مختلف از جمله اتحادیه مبل و درودگران، اتحادیه آسانسور کشور، اتحادیه سنگ، وآهن سازان و شیشه کشور آمادگی خود را برای همکاری با کمیته امداد در تأمین مصالح مورد نیاز تکمیل این پروژه  اعلام کردند.

پیشوا با بیش از ۸۵ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

یکهزار و ۶۳۰ خانواده نیازمند در پیشوا تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها