فرماندار مرند: وضعیت زرد کرونا فریبنده است

تبریز- ایرنا - فرماندار مرند با بیان اینکه اعلام وضعیت زرد کرونا برای تعدادی از شهرها فریبنده است، گفت: در این شهرها عده ای از مردم پروتکل‌های بهداشتی از جمله زدن ماسک و فاصله اجتماعی را رعایت نمی‌کنند که  این امر باعث شیوع بیشتر ویروس کرونا و تشدید بیماری کووید ۱۹ خواهد شد.

داود گرشاسبی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه در صورت بی توجهی به مسائل بهداشتی و تذکرها، امکان برگشت به وضعیت نارنجی و قرمز کرونایی را در شهرستان داریم، خاطرنشان کرد: تعدادی از شهرها در وضعیت زرد بودند و در سایه بی توجهی به پروتکل های بهداشتی به وضعیت نارنجی برگشته اند.
وی افزود: نباید اجازه دهیم بار دیگر شاهد وضعیت نارنجی در شهرستان باشیم، درصورت برگشت به وضعیت نارنجی اعمال محدویت ها دوباره شروع خواهد شد که برای جلوگیری از این وضعیت، رعایت پروتکل ها برای همه اقشار مردم توصیه می شود.
فرماندار ویژه مرند ادامه داد: دوری از دورهمی ها، رعایت پروتکل های بهداشتی، عدم عادی انگاری از موارد مهم در پیشگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹ است.
وی خاطرنشان کرد: با حمایت و همراهی مردم شهرستان مرند توانسته ایم به وضعیت زرد برسیم و امیدوارم با همکاری و رعایت اصول بهداشتی این وضعیت در شهرستان تثبیت شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها