دستگیری ۱۳ معتاد متجاهر و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی اسفراین گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ۱۳ معتاد متجاهر، توزیع کننده مواد مخدر و سارقان سرقت‌های خُرد در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیدسعید عزیزی روز یکشنبه اظهار داشت: در اجرای این طرح ۱۵ گرم انواع مواد مخدر و تعدادی اموال مسروقه از قبیل پنج عدد پیک نیک، یک عدد کپسول گاز، یک دستگاه پمپ آب، یک دستگاه کاشی بر، یک عدد جک نیسان از مخفیگاه متهمان کشف و ضبط شد.
وی با بیان اینکه تعداد سه دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودرو بلاصاحب نیز با اجرای این طرح کشف و به توقفگاه منتقل شد، افزود: متهمان به مراجع قضایی معرفی شدند.

تولید فیلم کوتاه «زبان عشق» در جاجرم

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاجرم گفت: فیلم کوتاه «زبان عشق» با موضوع پرستاران مدافع سلامت در جاجرم تولید و در فضای مجازی پخش شد و هدف از پخش این فیلم تقدیر از جامعه پرستاری بود.

علی اصغر شکوری افزود: کارگردان این فیلم سیدهومن پارسا و نویسنده آن نرگس شقانی بود که تنها بازیگر فیلم نیز سیدهومن پارسا است.

وی گفت: داود حسنی نژاد، الهه پارسا، سیدسعید پارسا، امید کریمی، داود وحیدی، روح الله علی آبادی و زهره پارسا از دیگر عوامل این فیلم کوتاه هستند.

انجمن فیلم شهرستان جاجرم دارای ۳۷ هنرمند فعال فیلم ساز است که از ابتدای امسال ۹ عنوان فیلم از سوی فیلم سازان این شهرستان تولید شده است.

دستگیری یک شکارچی پرندگان در شیروان 

رییس اداره حفاظت محیط زیست شیروان گفت: در گشت و کنترل محیط بانان در حاشیه سد بارزوی این شهرستان یک‌ متخلف که با سلاح ساچمه زنی تک‌لول اقدام به تیراندازی برای شکار پرندگان کرده بود، دستگیر شد.

حمید فخرانی گفت: از این متخلف یک قبضه سلاح، سه عدد فشنگ و ۲ عدد پوکه شلیک شده کشف و ضبط  و متهم تحویل پاسگاه انتظامی کوسه شد.

کشف سلاح تک لول غیرمجاز در گرمه

رییس اداره حفاظت محیط زیست گرمه نیز گفت: با همکاری یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان و پلیس امنیت یک قبضه سلاح شکاری تک لول غیرمجاز به همراه چهار عدد فشنگ کشف و ضبط شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها