پیروزی تیم‌های مازندرانی در هفته هجدهم لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- دو تیم استان مازندران در هفته هجدهم لیگ برتر والیبال مقابل حریفان خود پیروز شدند.

به گزارش ایرنا، هفته هجدهم لیگ برتر والیبال ایران امروز (یکشنبه) به طور متمرکز و به میزبانی تهران درحال برگزاری است. در مسابقات ظهر امروز تیم‌های هراز آمل و هورسان رامسر حریفان خود را شکست دادند.

در خانه والیبال، تیم هراز آمل با نتیجه سه بر صفر پیکان را شکست داد تا روند چهار پیروزی پیاپی پیکانی‌ها بریده شود. سه سِت این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۸ به سود شاگردان بهروز عطایی رقم خورد. این هفتمین پیروزی پیاپی هراز در لیگ برتر والیبال ایران بود.

هراز با این نتیجه با ۱۳ برد و ۳۷ امتیاز به طور موقت در رده دوم جدول رده‌بندی قرار گرفت. پیکان هم با ۶ برد و ۱۷ امتیاز، یک پله پایین رفت و در رده نهم قرار گرفت.

در مسابقات همزمان نیز تیم هورسان با نتیجه سه بر ۲ مقابل راه‌یاب ملل کردستان به پیروزی رسید. ست‌های اول، چهارم و پنجم با امتیازات ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۱۳ به برتری دست یافت و ست‌های دوم و سوم با امتیازات ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۳ به سود راه‌یاب رقم خورد.

هورسان که چند هفته‌ای بود نتایج ضعیفی کسب می‌کرد یک پله در جدول بالا رفت و با ۶ برد و ۱۹ امتیاز در مکان هشتم قرار گرفت. راه‌یاب هم با ۲ برد و ۸ امتیاز در رتبه سیزدهم ایستاد.

برنامه و نتایج هفته هجدهم لیگ برتر والیبال

سایپا تهران ۳ - خاتم اردکان صفر

سپاهان اصفهان ۳ - شهرداری گنبد یک

پیکان تهران صفر - هراز آمل ۳

راه‌یاب ملل کردستان ۲ - هورسان رامسر ۲

ساعت ۱۷، خانه والیبال، شهرداری قزوین - فولاد سیرجان

ساعت ۱۷، سالن فدراسیون، آذرباتری ارومیه - شهرداری ارومیه

شهداب یزد و شهرداری ورامین در این هفته استراحت دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha