غروب کردن شهید سلیمانی، طلوع ماندگار راه او را بشارت می‌دهد

کرمان - ایرنا - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه کودکان ما بعد از شهادت سردار دلها خود را حاج قاسم می دانند و پا جای پای او می گذرانند گفت: غروب سپهبد شهید سلیمانی، طلوع ماندگار راه ایشان را بشارت می‌دهد

به گزارش ایرنا، سردار حسین معروفی روز یکشنبه در آیین گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای جبهه مقاومت در مصلی کرمان ضمن تسلیت به مناسبت شهادت این شهدا و رحلت آیت الله مصباح یزدی افزود: یک سال گذشت اما ذره ای داغ شهادت این شخصیت بی نظیر جهان اسلام کم نشده است.

وی تصریح کرد: امروز مشتاقان حاج قاسم در دمای زیر صفر درجه کرمان آنچنان عرض ارادت به ساحت این شهید والامقام کردند که انگار همان او لحظه شهید شده است.

وی اظهار داشت: مردم ایران و کرمان به حاج قاسم عشق می‌ورزند زیرا ایشان به اسلام و ملت ایران عشق می ورزید و ذوب در ارزش های ملت بزرگ ایران بود و مردم ایران از همه طوایف، مذاهب و گروه های سیاسی عاشق این مرد بزرگ شدند زیرا در نزدیکی خدا قدم گذاشت و زندگی کرد و طیبه بود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: دست پرخیر و برکت این انسان بزرگ در همه جا مشاهده می شود و هرکسی که در مکتب حاج قاسم گام بردارد، بن بست شکن است زیرا مکتب ایشان عاشورایی است.

وی با بیان اینکه حاج قاسم شایسته انقلاب اسلامی و ملت ایران بود افزود: استان کرمان ۳۵ شهید فاطمیون و ۹ مدافع حرم به اضافه سردار حسین پورجعفری و حاج قاسم سلیمانی ۱۱ شهید را تقدیم کرده که خوشا به سعادتشان که یک سال ما بر فراق و شما در جوار حق به همراه فرمانده عزیزتان هستید.

وی بیان داشت: همه مشتاق وصال هستیم و نگرانیم که مبادا در این راه منحرف شویم و شما به سعادت الهی رسیدید و از محضر شهدا استدعا داریم که دست ما بگیرید و مسیر را برای ما هموار کنید.

وی ادامه داد: محسن رضایی به عنوان فرمانده دیروز حاج قاسم امروز بر قبر این شهید زانو بر خاک نهاد و آنچنان گریست که همه متحول شدند.

سردار معروفی افزود: شهدا محور وحدت ما و حاج قاسم محور وحدت جهان اسلام و جبهه مقاومت و عصاره ملت ایران است و بدخواهان بدانند که شما نه تنها حاج قاسم را، بلکه قلب ملت ایران را هدف قرار دادید و ۸۰ میلیون ایرانی کینه مقدس شهادت حاج قاسم را حفظ کرده برای انتقام سخت و شک نکنید، این وعده الهی حق است.

وی عنوان کرد: امروز حاج قاسم تنها پنج فرزند ندارد، بلکه همه ما عاشق این شهید هستیم و پاسخ دشمنان را خواهیم داد و فدا شدن مثل حاج قاسم برای حفظ کرامت ملت ایران و خدا ارزش دارد.

وی اضافه کرد: ۳۷ سال مرید حاج قاسم بودیم و ۲ ویژگی از جمله دشمن شناسی و امام شناسی حقیقی و دقیق حاج قاسم را دیدیم که در وصیت نامه ایشان نیز بر آن تاکید شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها