آزادکاران تا ۱۹ دی به مرخصی رفتند

تهران - ایرنا - مرحله نخست اردوی تیم ملی کشتی آزاد ایران جهت حضور در پیکارهای قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک امروز (یکشنبه) به پایان رسید.

به گزارش ایرنا،  آخرین تمرین از مرحله اول اردوی تیم ملی کشتی آزاد، صبح امروز (یکشنبه) در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد.

تمرین کشتی برنامه امروز ملی‌پوشان حاضر در اردو بود و یکی از نکات قابل توجه این تمرین تجهیز سیستم صوتی خانه کشتی به هدمیک بود تا سرمربی تیم ملی بتواند براحتی از روی تشک صحبت‌های و نکات فنی خود را از طریق بلندگوهای سالن به کشتی گیران منتقل کند.

یکی دیگر از نکات قابل توجه این تمرین حضور «علیرضا دبیر» رئیس و «حمید سوریان» نایب رئیس فدراسیون بود که رئیس فدراسیون همراه با آزادکاران به تمرین پرداخت.

اعضای تیم ملی کشتی آزاد پس از این تمرین خانه کشتی را به مدت چند روز برای استراحت ترک می‌کنند و دومین مرحله از این اردو به احتمال فراوان از روز ۱۹ دی ماه آغاز خواهد شد.

رقابت‌های گزینشی قاره آسیا ۲۰ تا  ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ و رقابت‌های قهرمانی آسیا روزهای ۲۳ تا ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ در شهر آلماتی قزاقستان برگزار خواهد شد.

تیم ملی کشتی آزاد از سوی «رضا اطری»، «حسن یزدانی» و «یدالله محبی» در پیکارهای جهانی سال ۲۰۱۹ موفق به کسب سهمیه در وزن‌های ۵۷، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم شدند و نمایندگان کشورمان باید در وزن‌های ۶۵، ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم در پیکارهای گزینشی حضور یابند.

تیم ملی کشتی آزاد چنانچه موفق به کسب سهمیه‌های باقیمانده المپیک توکیو نشود این فرصت را دارد در پیکارهای گزینشی که در سطح جهانی، اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ در صوفیه بلغارستان برگزار می‌شود، حضور یابد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار ورزش