سرمربی والیبال سایپا: هنوز نقاط ضعف زیادی داریم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: هنوز نقاط ضعف زیادی داریم که برای رسیدن به قهرمانی باید آنها را برطرف کنیم.

به گزارش ایرنا، تیم والیبال سایپا صبح امروز در آغاز هفته هجدهم لیگ برتر با نتیجه سه بر صفر خاتم اردکان را شکست داد. ناصر شهنازی سرمربی سایپا پس از این بازی اظهار داشت: امروز به چند نفر از بازیکنانم استراحت دادم زیرا نباید در طول لیگ مصدوم داشته باشیم. از سوی دیگر می‌خواهم انگیزه رقابت را در میان بازیکنان حفظ کنم.

وی افزود: در مقایسه با خاتم شرایط بهتری داشتیم و امیدوارم همین روند را ادامه دهیم. اما سایپا هنوز نقاط ضعف زیادی دارید که اگر آنها را برطرف نکنیم در بازی‌های بزرگ باعث گرفتاری ما می‌شود. باید این ایرادات را برطرف کنیم تا مدعی جدی قهرمانی باشیم.

علیرضا طلوع‌کیان سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان نیز درباره این بازی گفت: بازیکنان سایپا سرویس‌های بسیار خوبی زدند و در مقابل دریافت‌های بازیکنان ما بسیار متزلزل بود. امیدوارم در مسابقات بعدی مشکلات خود را کمتر کنیم و نتایج بهتری بگیریم.

فرهاد نظری‌افشار کاپیتان خاتم نیز درباره شکست امروز تیمش خاطرنشان کرد: برای این مسابقه فقط ۲ روز فرصت تمرین داشتیم. اگر ۱۰ روز دیگر با سایپا بازی می‌کردیم، بدون شک این تیم را شکست می‌دادیم. 

وی افزود: امروز سایپا هیچ کار خاصی انجام نداد و ما فقط به اشتباهات خودمان باختیم. متأسفانه بازیکنان با چند شکست متوالی به باخت عادت کرده‌اند و باید این فشار را از روی دوش بازیکنان برداریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار ورزش