مربی تیم شهرخودرو: نقاط ضعف تیم سایپا را شناسایی کردیم

مشهد- ایرنا- مربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد گفت: امیدواریم بازیکنان نکات مورد نظر سرمربی را در زمین اجرا و بتوانند از نقاط ضعف تیم سایپا که شناسایی کردیم به این تیم ضربه بزنیم.

محمد نوازی روز یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال سایپا در مشهد افزود: بازی با این تیم مثل همه بازیها سه امتیازی است امیدواریم همانند بازی هفته گذشته مقابل تراکتورسازی تیم ما آماده باشد و بتوانیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم و پیروز شویم.

وی ادامه داد: بعد از بازی روز دهم دی ماه مقابل تراکتورسازی فرصت زیادی برای تمرین نداشتیم چون بازیکنان، یک روز به ریکاوری نیاز داشتند و یک روز هم استراحت دادیم. فشردگی بازی‌ها از نظر تمرینی و کیفیت بازی‌ها تاثیرگذار است.

مربی تیم فوتبال شهرخودرو با بیان این که اگر برنامه‌ریزی به درستی انجام شود هیچ تیمی ضربه نمی‌خورد گفت: در صورتی که فاصله بازیها ۶ یا هفت روز باشد هیچ تیمی ضرر نمی‌کند.

نوازی در خصوص مصدومان و محرومان تیم شهرخودرو هم گفت: شرایط بازیکنان ما خوب است و مصدوم و محروم نداریم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا: نتوانسته‌ایم از موقعیتها استفاده کنیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا هم گفت: در مورد تیم خودمان نکته اساسی این است که باید یاد بگیریم وقتی خوب بازی می‌کنیم و بر بازی مسلط هستیم سه امتیاز را کسب کنیم.

ابراهیم صادقی افزود: متاسفانه در سه بازی آخر در عین تسلط بر بازی و خلق موقعیت نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم و این امر تبدیل به مشکل برای ما شده است.

وی ادامه داد: در این زمینه کار می‌کنیم تا بازیکنان ما یاد بگیرند از موقعیتها استفاده کنند.

سرمربی تیم سایپا در مورد حریف فردای تیم خود اظهار داشت: تیم شهرخودرو تیم خوبی است که امسال نسبت به سالهای گذشته تیم جوانتری شده است و شاید به همین دلیل نتوانستند نتایج خوبی بگیرند. فردا بازی خوبی خواهد شد امیدواریم در کنار خوب بازی کردن نتیجه خوبی هم بگیریم.

صادقی افزود: در بازی فردا محسن مسلمان مصدوم است و یک یا دو بازیکن دیگر هم ما شاید به بازی نرسند.

تیم فوتبال شهرخودرو فردا از ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد با تیم فوتبال سایپا دیدار می‌کند. هم اینک تیم شهرخودرو از ۹ بازی، ۹ امتیاز کسب کرده و در رتبه دوازدهم جدول قرار دارد و تیم سایپا هم با ۱۰ امتیاز در رتبه یازدهم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر فوتبال قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha