پوچتینو: به دنبال ایجاد یک فلسفه خاص در پاری‌سن‌ژرمن هستم

تهران- ایرنا- سرمربی جدید تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن، گفت: ما می‌خواهیم یک ذهنیت و فلسفه را در باشگاه به وجود بیاوریم. ایده من این است که همه بیش از هر چیز، بخواهند که تیم برنده باشد.

به گزارش ایرنا، «مارئوریتسیو پوچتینو» سرمربی سابق تاتنهام روز گذشته به صورت رسمی به عنوان سرمربی پاری‌سن‌ژرمن معرفی شد. این مربی آرژانتینی جانشین توماس توخل در این تیم شد. پوچتینو در اولین دیدار خود به عنوان سرمربی باید در مقابل سنت‌اتین قرار بگیرد.

این مربی ۴۸ ساله در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، اظهار داشت: این باشگاه یک باشگاه خارق‌العاده است و من فکر می‌کنم که می‌توانیم آنچه را که از ما می‌خواهند محقق کنیم. 

وی افزود: حضور مجدد من در اینجا بسیار هیجان‌انگیز است. من همیشه نتایج تیم پاری‌سن‌ژرمن را دنبال می‌کردم. همواره رابطه خوبی با هواردان این تیم داشتم. پاری‌سن‌ژرمن یکی از بزرگترین باشگاه‌های دنیاست و در این باشگاه فقط برد کافی نیست. شما در این تیم باید علاوه بر پیروزی، زیبا بازی کنید. 

پوچتینو عنوان کرد: بازیکنان این تیم بهترین هستند. آن‌ها بازیکنان بزرگی هستند و باید کاری که در زمین انجام می‌دهند را دوست داشته باشند. این موضوع واقعا مهم است. 

این مربی آرژانتینی در ادامه گفت: ما می‌خواهیم یک ذهنیت و فلسفه را در باشگاه به وجود بیاوریم. ایده من این است که همه بیش از هر چیز بخواهند که تیم برنده باشد. ما می‌خواهیم یک باشگاه قوی با یک ساختار قوی داشته باشیم.

پوچتینو در زمان بازیگری در تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن بازی کرده و با رونالدینیو نیز در این تیم هم‌بازی بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha