رییس کمیسیون فرهنگی شورای تهران درباره بازگشت «نظری» به شورا توضیح داد

تهران - ایرنا- رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران درباره بازگشت حجت نظری، عضو شورای شهر که نامه استعفای خود را هفته گذشته به هیات رییسه داده بود، توضیح داد.

به گزارش ایرنا، «محمدجواد حق شناس» روز یکشنبه پس از جلسه شورای شهر با حضور در جمع خبرنگاران  درباره استعفای حجت نظری عضو دیگر شورای شهر تهران گفت: استعفای وی، دو هفته قبل به هیات رئیسه شورای شهر ارائه شد.

وی گفت: موضوع استعفا در هیات رئیسه مطرح شد و در آنجا به بنده و کمیسیون فرهنگی و یکی از اعضای هیات رئیسه مسئولیت داده شد تا با این عضو صحبت کنیم و مباحث، نکات و گلایه های احتمالی را بشنویم.

حق شناس با بیان اینکه این جلسه سه شنبه هفته گذشته با حضور حجت نظری برگزار شد، گفت: از هیات رئیسه شورا نیز زهرا نژادبهرام در این جلسه حضور داشت.

وی تاکید کرد: نگرانی و گلایه نظری، درباره وعده ها و قول‌های شورای شهر بود که در آغاز به مردم داده شده بود و دغدغه هایی داشت که چگونه خواسته های مردم را محقق کنیم.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: نکته ای دال بر نگرانی شخصی نظری، پیدا نکردیم و دغدغه های این عضو عموما درست و مباحثی بود که باید با دقت بیشتری پیگیری می شد.

وی تاکید کرد: پس از گزارشی که به هیات رئیسه داده شد، از نظری، دعوت و نشستی برگزار و قرار شد این نکات و نگرانی های وی، رفع شود.

به گفته حق شناس، از  حجت نظری خواسته شد در جلسات صحن حاضر شود و موضوع استعفا را منتفی کند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران  گفت: نکاتی که مدنظر بود در هیات رئیسه مطرح شد و قول پیگیری مشکلات توسط خزانه دار و نایب رئیس داده شد و به نظر می رسد این موارد علی القاعده موارد اختلافی نبود و هیات رئیسه هم نقطه نظرات را قبول کردند.

حق شناس در مورد گلایه نظری در مورد بعضی مشکلات داخلی شورا هم گفت که قطعا حل این مباحث نیاز به زمان و پیگیری دارد و باید راهکار مناسب پیدا کرد.

به گفته وی، باید برای تحقق خواسته ها مسیر مشخصی شکل گیرد اما راه حل استعفا نیست، بلکه پیگیری و تلاش است.

وی افزود: همدلی مورد تاکید همه است و باید همدلانه و مجدانه برای عمل به قولهایمان به مردم کار کنیم.

حق شناس در مورد شائبه جلسه با چمران عضو علی البدل اول گفت: این خبر هیچ جا تایید نشد نه توسط اعضای شورا و نه توسط منابعی که قابل استناد باشند.

وی در عین حال تاکید کرد: اصل دیدار آدمها و شخصیت های سیاسی امر پذیرفتنی است و در این روزگار نیاز به گفت وگو و تعامل حتی با رقبا و چهره هایی که در این شهر دارای تجربه و سابقه هستند، وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها