والیبال لرستان نیازمند حمایت مسوولان و رسانه‌ها است

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرعامل تیم والیبال لک‌دانه نورعلی کوهدشت گفت: استعدادهای بسیاری در والیبال لرستان وجود دارد که پرورش و معرفی آنها نیازمند حمایت مسوولان و اصحاب رسانه است.

به گزارش ایرنا صمد نورعلی روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: لرستان شایستگی تیم داری در رشته های مختلف ورزشی را دارد که این مهم باید با حمایت و همدلی تحقق یابد.

وی افزود: تیم لک دانه به دلیل وجود ظرفیت های خوب در حوزه والیبال تشکیل و در حد توان از استعدادهای بومی در آن استفاده شد که با هدف قهرمانی در رقابت‌های دسته یک سری " ب" حاضر می شود.

وی ادامه داد: هیچ گونه هدف مالی برای تیم داری نداشته‌ایم و برنامه اصلی، رشد استعدادهای ورزشی لرستان در حوزه والیبال است که تاکنون ۱۰ نفر بازیکن بومی جذب شده اند و در حال تمرین هستند.

نورعلی گفت: تمام ۱۳ تیم دسته یک سری " ب"  باید اول بهمن ماه در دور رفت مسابقات با حضور در شهر کرمانشاه با هم به رقابت بپردازند.

وی بیان کرد: تیم های لک دانه نورعلی کوهدشت، شهدای جویبار، رادین ترابر آسیا، اطلس فرخ‌شهر، شهرداری آزادشهر، شهروند میانرود، شهرداری ساوه، شهدای ارشق اردبیل در گروه "ب" مسابقات والیبال زیر گروه لیگ یک کشور حضور دارند.

نورعلی افزود: لرستان سال آینده نیز با خرید سه سهمیه در لیگ برتر بانوان و آقایان تیم‌داری خواهد کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha