نام نویسی زمستانی کانون پرورش فکری کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت:نام نویسی ١٠ عنوان کارگاه مجازی فرهنگی، هنری و ادبی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان ویژه ترم زمستان آغاز شد.

کبری اخلاقی نیا روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:علاقه مندان برای شرکت در کارگا های آموزشی زمستانی می توانند به پایگاه مجازی کانون به آدرس www.kvb.kpf.ir و یا www.kpf.ir تا ١٧ دی ماه امسال مراجعه و نام نویسی کنند.


 وی افزود:این کارگاه ها از ۲۰ دیماه امسال فعالیت خود را در رشته های داستان نویسی مقدماتی، شعر و قصه، خوشنویسی، نقاشی، خط تحریری، طراحی، رباتیک، شاهنامه خوانی و فن بیان شروع خواهند کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمدبیان کرد: علاقه‌مندان در گروه‌های سنی نوباوه چهار سال به بالا، نوخوان هفت سال به بالا، نونهال ۹ سال به بالا، نونگاه ۱۲ سال به بالا و نوجوان ۱۵ سال به بالا می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.


اخلاقی عنوان کرد: علاوه بر اعطای گواهی به کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمدی شرکت کننده در این کارگاه های مجازی استعدادهای  آنان نیز شناسایی شده و جذب انجمن‌ های تخصصی کانون پرورش فکری استان می ‌شوند.  


جدول زمان‌بندی و مشخصات دوره‌های آموزشی کودکان و نوجوانان و اسامی مدرسان رشته‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، مهارت‌های زندگی از طریق پرتال کانون به نشانی www.kvb.kpf.ir و یا www.kpf.ir بخش آموزش‌های مجازی، کارگاه‌های برخط استانی قابل‌دسترسی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها