ابعاد مختلف شخصیت سردار سلیمانی ناشناخته مانده است

اصفهان - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: شخصیت سردار سلیمانی در ابعاد مختلف رشد یافته بود ولی ابعاد زندگی او به جامعه معرفی نشده است و باید محصولات رسانه‌ای به این سمت سوق پیدا کند.

سرهنگ پاسدار مرتضی عمو مهدی روز یکشنبه در آیین رونمایی از پنج عنوان کتاب در خصوص زندگی شهید سلیمانی گفت: غرب برای معرفی قهرمانان و شخصیت‌های خیالی محصولات رسانه‌ای اعم از فیلم، پویانمایی، داستان، رمان و بازی ریانه‌ای تولید می‌کند.
وی ادامه داد: ما دارای شخصیت‌ها و قهرمانان واقعی هستیم ولی در بازنمایی شخصیت آنها اقدامات جذاب نداریم.
معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الزمان (عج) افزود: شخصیت سردار سلیمانی از جمله این قهرمانان است که برای مظلومان و ستمدیدگان تکیه‌گاه و برای مستکبران و ظالمان ترس‌آور و وحشت‌زا بود.
وی اضافه کرد: شخصیت سردار سلیمانی دارای ابعاد مختلفی است ولی تنها گوشه‌ای از شخصیت نظامی و دفاعی این قهرمان بیان شده است ولی بسیاری از ابعاد شخصیتی او از جمله شخصیت فرهنگی، اجتماعی، اخلاقی، معنوی و خانوادگی او هنوز مغفول مانده است.
عمومهدی اظهار کرد: چنین شخصیتی لازم است در گام نخست برای مردم کشور خودمان و در گام دوم برای جهان معرفی شود ؛ شهید سلیمانی زاهد شب و شیر روز و مقابل مردم متواضع و بی در مقابل دشمن مقاوم و شجاع بود.
مسوول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان نیز در این مراسم گفت: تلاش ما این بود که در یک سال گذشته کتاب‌های تاثیرگذاری در خصوص زندگی شهید سلیمانی تولید شود.
حسین قاسمی افزود: این تولیدات که گوشه ای زحمات حاج قاسم سلیمانی است برای مخاطبین مختلف تولید شده است به ابعادی چون سبک زندگی، سبک مدیریتی، اخلاق و منش اجتماعی او پرداخته است.
در این مراسم کتاب‌های "سرباز ولایت"، "سردار سرافراز"، "این مرد پایان ندارد"، "سرباز چهل ساله" و "آورتین" با حضور مسئولان فرهنگی استان رونمایی شد.

سردار شهید قاسم سلیمانی  فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سال گذشته در فرودگاه بغداد و در حمله هواپیماهای نظامی بدون سرنشین آمریکا به همراه ابو مهدی المهندس فرمانده حشد العشبی عراق به شهادت رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها