سوگ نامه سردار دل ها درفضای مجازی مدارس البرز منتشرشد

کرج- ایرنا- رییس اداره فرهنگی هنری آموزش و پرورش البرزگفت: سوگ نامه سرداردل ها با نام «مرد میدان» از سوی دانش آموزان تهیه و در فضای مجازی مدارس این استان منتشرشد.

جواد محمدی روز یکشنبه درگفت وگو با ایرنا اظهارداشت: دراین سوگ نامه گزیده ای از دلنوشته های دانش آموزان استان البرزدر سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی انتشاریافته است.

وی،  شوق شهادت ،اشک، سردار دوستت داریم، دست هایی که می بخشد، ستاره ای روشن، آفرین برتو ای سردار،عزیز دلها، شفاعتمان کن و علمدارانقلاب اسلامی را از جمله عنوان دلنوشته های این سوگ نامه ذکرکرد.

محمدی بیان داشت: در این اقدام فرهنگی دانش آموزان به ابرازمحبت خالصانه نسبت به آن سرداربزرگ با ادبیاتی ساده و روان  پرداختند و ارادت خود را به سرداردل ها درقالب دلنوشته بیان کردند.

وی تصریح کرد: کلمات، جملات و بیت های پرمعنای دانش آموزان البرزی درواقع نمادی ازعشق، معرفت و دوست داشتن سردار و قدردانی از تلاش های ۴۰ ساله شهید سلیمانی است.

محمدی ادامه داد: دانش آموزان دراین سوگنامه اشاره کرده اند که سرداردلها راهت ادامه دارد.

وی عنوان کرد: ویژگی های شاخص شهید حاج قاسم سلیمانی همانند مهربان بودن، ولایت مداری، از خودگذشتگی، فروتنی، فداکار، با اخلاص، جهادگری، خادم مردم بودن، شجاع، مردم دار، قهرمان کشور و آزاده بودن ازدیگردلنوشته هایی است که دانش آموزان دراین سوگ نامه درمورد آن مطالبی نوشته اند.

رییس اداره فرهنگی هنری آموزش و پرورش البرزیادآورشد: سردار ایرانی در قلب من می مانی زیرا او مرد نامی ایران است از دیگر دلنوشته دانش آموزان در این سوگ نامه است.

وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان دراین سوگ نامه اشاره کرده اند که نسل سلیمانی درمقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی می ایستد و دنباله رو راه شهید سلیمانی درگام دوم انقلاب خواهد بود.

محمدی تاکید کرد:شهید سلیمانی فردی بود که رضایت خدا و رهبری برایش بسیار با اهمیت بود و این خلوص نیت بود که از وی انسان تمام عیاری ساخت.

استان البرز ۴۷۳ هزاردانش آموز دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها