پیروزی سایپا و سپاهان در آغاز هفته هجدهم لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- هفته هجدهم لیگ برتر والیبال ایران با پیروزی تیم‌های سایپا و سپاهان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، این هفته از لیگ برتر والیبال امروز (یکشنبه) با ۶ بازی به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار می‌شود. در مسابقات صبح امروز تیم‌های مدعی سایپا و سپاهان حریفان خود را شکست دادند.

در خانه والیبال تهران، سایپا با نتیجه سه بر صفر خاتم اردکان را شکست داد. سه ست این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۱ به سود شاگردان ناصر شهنازی رقم خورد.

سایپا با این برد به صورت موقت ۲ پله در جدول صعود کرد و با ۱۱ برد و ۳۵ امتیاز در مکان چهارم جدول ایستاد. خاتم هم که به تازگی علیرضا طلوع‌کیان را به عنوان سرمربی در اختیار دارد، با ۴ برد و ۱۴ امتیاز در رده یازدهم جدول باقی ماند.

در مسابقه همزمان، سپاهان با نتیجه سه بر یک از سد شهرداری گنبد گذشت. شاگردان رحمان محمدی‌راد در ست‌های اول، دوم و چهارم این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۱ پیروز شدند و ست سوم را با امتیاز ۲۵ بر ۱۴ به حریف واگذار کردند.

سپاهان با این برد و کسب ۱۳ برد و ۳۸ امتیاز به صدر جدول صعود کرد. البته صدرنشینی سپاهان به احتمال زیاد پس از بازی امروز شهرداری ارومیه مقابل آذرباتری به پایان می‌رسد. شهرداری گنبد هم با ۵ برد و ۱۵ امتیاز در رده دهم قرار گرفت.

سایپا تهران ۳ - خاتم اردکان صفر

سپاهان اصفهان ۳ - شهرداری گنبد یک

ساعت ۱۴، خانه والیبال، پیکان تهران - هراز آمل

ساعت ۱۴، سالن فدراسیون، راه‌یاب ملل کردستان - هورسان رامسر

ساعت ۱۷، خانه والیبال، شهرداری قزوین - فولاد سیرجان

ساعت ۱۷، سالن فدراسیون، آذرباتری ارومیه - شهرداری ارومیه

شهداب یزد و شهرداری ورامین در این هفته استراحت دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha