برگزیدگان جشنواره یلدای سلامت خراسان شمالی شناخته شدند

بجنورد- ایرنا- مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان شمالی گفت: اسامی برگزیدگان جشنواره تیتر و عکس یلدای سلامت خراسان شمالی مشخص و تیتر گزارش خبرنگار ایرنا به عنوان اثر برتر انتخاب شد.

علی خادمی، یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از مجموع آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره، بانظر هیات داوران این رویداد، پنج تیتر از آثار ارسال شده به عنوان تیتر برتر انتخاب شدند که علاوه بر تیتر «فروزان بهروز»، خبرنگار ایرنا، با عنوان «سایه سیاه بختک کرونا بر بلندترین شب سال»، آثار خبرنگارانی از خبرگزاری های شبستان، ایسنا، مهر و علم و فناوری هم در شمار برگزیدگان بود.

وی گفت: به دلیل محدودیت های کرونایی تهیه گزارش های تصویری امکان پذیر نبود و در عمل عکسی به جشنواره نرسید.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های خراسان شمالی گفت: به برگزیدگان این جشنواره در هفته جاری لوح تقدیر و هدایایی اهدا می‌شود.

 وی خاطرنشان کرد:  این جشنواره به همت خانه مطبوعات و رسانه های خراسان شمالی، با همکاری معاونت فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه فرهنگی‌هنری پژواک برگزار شد.

خانه مطبوعات خراسان شمالی در سال ۸۴ تشکیل شده است و تاکنون در این استان ۲۵ مجوز نشریه اعم از مکتوب و غیرمکتوب، عمومی و تخصصی ثبت شده است و ۲۵۰ نفر در عرصه رسانه های این استان فعالیت می کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها