تیم فوتبال نفت و گاز گچساران روی نوار ناکامی

گچساران -ایرنا- تیم نفت وگاز گچساران که سابقه حضور در لیگ دسته اول کشور را دارد و چند بار تا یک قدمی راهیابی به لیگ دسته دوم فوتبال کشور پیش رفته اما در فصل جدید کم فروغ ظاهر شده و روی نوار ناکامی قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا، این تیم که تنها نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در لیگ دسته دوم فوتبال کشور محسوب می شود در حالی که تاکنون سه بازی انجام داده که ۲ مسابقه آن در ورزشگاه خانگی بوده و تنها سه امتیاز کسب کرده است.

نفت و گاز گچساران که همواره در لیگ دسته دوم کشور حرف های زیادی در خطوط حمله و دفاع برای گفتن داشته امسال در سه دیدار انجام شده تنها یک گل به ثمر رسانده و چهار گل دریافت کرده که عملکردی ضعیف محسوب می شود.

اگرچه هواداران دوآتشه طلایی پوشان که ویروس کرونا آنان را مانند دیگر فوتبال دوستان کشور خانه نشین کرده اما آنان متعصبانه پیگیر نتایج تیم مورد علاقه خود هستند.

تیم نفت و گاز این شهرستان در شرایط سختی پا به میدان مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم امسال گذاشته شده است.

آن طور که مسئولان ورزش نفت می گوینداعتبار تیم های فوتبال نفت وگاز گچساران امسال ۲ میلیارد تومان است که نسبت به پارسال ۵۰ درصد کاهش یافته است.

اگر چه هواداران امیدوارند که حضور بازیکنان جوان در کنار مربی با تجربه بتواند کارساز باشد اما به نظر می رسد این برای بازگشت فوتبال گچساران به روزهای طلایی کافی نیست.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در هفته  نخست این رقابت ها میزبان  تیم آوالان کامیاران  بود که در این دیدار زردپوشان گچساران با  نتیجه یک بر صفر  به پیروزی دست یافتند.

در هفته دوم  این بازی ها نیز نفت و گاز گچساران با نتیجه یک بر صفر مقابل میزبان خود سپید رودرشت شکست را پذیرفت.

این تیم در سومین بازی این فصل خود هم با دریافت ۲ گل شکست خورد تا از رده پنجم به رده دهم جدول رده بندی لیگ دسته دوم سقوط کند.

چرایی ناکامی نفت و گاز گچساران

سرمربی تیم نفت وگاز گچساران با اشاره به اینکه میانگین سنی بازیکنان نفت و گاز گچساران ۲۳ سال است گفت: کم تجربگی مهمترین علت ناکامی این تیم در فصل جدید است.

جهان بخش جعفری که به قول خودش کارهای نشد زیادی در فوتبال را شدنی کرده نسبت به آینده تیم نفت و گاز گچساران با شرایط کنونی خوش بین نیست.

او معتقد است برای کسب نتایج بهتر بازیکنان نفت و گاز گچساران باید انقلابی در نحوه بازی خود ایجاد کنند.

جعفری مسافت طولانی گچساران تا رشت و خسنگی بازیکنان را در نخستین باخت نفت و گاز گچساران  مقابل سپیدرود رشت دخیل می داند.

وی همچنین در مورد بازی در مقابل شهرداری همدان نیز گفت: اگر چه ضعف داوری باعث شکست نفت و گاز گچساران شد اما این تیم در نیمه دوم این بازی کم فروغ بود.

جعفری با اشاره به اینکه ۸۰درصد از بازیکنان تیم فوتبال نفت و گازگچساران بومی است گفت:بازیکنان این تیم برای کسب نتایج بهتر باید تلاش بیشتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه نفت و گاز گچساران برای جبران شکست های متوالی هفته های دوم و سوم نیاز به کسب بازی مقابل ویستا توربین تهران در هفته چهارم داردگفت: از همه ظرفیت ها برای کسب امتیاز مقابل  حریف استفاده خواهد شد.

در این دوره از مسابقات تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با تیم‌های علم و  ادب تبریز، سپیدرود رشت، اسپاد تهران، فولاد نوین اهواز، شهرداری بندرعباس، شهرداری همدان، مس نوین کرمان،  ملی حفاری اهواز، آوالان کامیاران، ایران جوان بوشهر، امیدگناوه، ویستاتوربین تهران، و محتشم تبریز هم‌گروه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها