امام جمعه اهواز:شهید سلیمانی از مدیران تراز انقلاب اسلامی بود

اهواز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز با تجلیل از نقش برجسته شهید حاج قاسم سلیمانی در پایداری محور مقاومت گفت: سردار دل‌ها از مدیران تراز انقلاب اسلامی بود و به الگویی برجسته برای مدیریت انقلابی تبدیل شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدنبی موسوی فرد روز شنبه در اجتماع بسیجیان سپاه امام علی(ع) اهواز با عنوان "نسل‌های سلیمانی" در حرم مطهرحضرت علی ابن مهزیار اهوازی(ع) افزود:شهید سلیمانی فرد نبود مکتب بود و آنچه این شهید بزرگوار را عزیز دل ها کرد ولایت پذیری و اخلاص وی بود.
وی گفت: از دیدگاه شهید سلیمانی ، حرمت ولایت فقیه ، حرمت همه مقدسات است به همین دلیل ذره‌ای از ولایت جدا نشد و خود را سرباز و مطیع محض ولایت می‌دانست.  
حجت الاسلام موسوی به زندگی سراسر مجاهدانه شهید سلیمانی و نقش پررنگ وی در تقویت محور مقاومت اشاره کرد و افزود: شهید سلیمانی خادم واقعی مردم ، امت اسلامی و یارو یاور مردم مظلوم عراق ، لبنان ، سوریه ، یمن و فلسطین بود.
امام جمعه اهواز به راه و افکار بلند فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و روحیه انقلابی و الهی وی اشاره کرد و ادامه داد: سردار شهید سلیمانی از تحریم‌ها و سختی ها فرصت خلق کرد و این شاخصه برجسته مدیریت انقلابی است.
نماینده ولی فقیه درخوزستان به عمل گرا بودن شهید قاسم سلیمانی و پرهیز از شعارزدگی وی اشاره کرد و گفت: آن شهید عزیز انقلابی و عاقلانه عمل می‌کرد و هیچگاه در انجام وظیفه دینی و ملی خود تردید به خود راه نداد.
وی با بیان اینکه آمریکا باید منتظر انتقام سخت جمهوری اسلامی ایران باشد افزود:انتقام سخت بیرون کردن آمریکا از منطقه و نابودی رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی است.
حجت الاسلام موسوی فرد ضمن توصیه جوانان بسیجی حاضر در این همایشبه ادامه راه شهید سلیمانی بیان کرد: جوانان عزیز الان الگویی گرانقدر دارند.
امام جمعه اهواز در این همایش که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به مناسبت گرامیداشت یکمین سالروز شهادت شهید سلیمانی برگزار شد همچنین ارتحال مرحوم آیت ا... محمدتقی مصباح یزدی را به عموم مردم خوزستان ، علما و حوزه‌های علمیه تسلیت گفت.
وی در ادامه گفت:شهید قاسم سلیمانی و مرحوم آیت ا... مصباح یزدی هردو سربازان ولایت بودند و تا آخر عمر شریف و بابرکاتشان در خدمت اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی باقی ماندند.
به گزارش ایرنا حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی المهندس معاون سازمان حشدالشعبی عراق و هشت نفر از همرزمانشان در نیمه شب ۱۳ دی ۱۳۹۸ در حمله پهپادهای آمریکایی و به دستور مستقیم رییس جمهوری آمریکا در اطراف فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها